Wiko VIEW

Samsung zaprezentuje tablety z serii Galaxy Tab S3 na początku przyszłego roku

W tym roku nie doczekaliśmy (i nie doczekamy) się premiery tabletów z serii Galaxy Tab S3, choć swojego czasu mówiło się, że Samsung zaprezentuje je 1 września, przy okazji targów IFA 2016 w Berlinie. Koreańczycy odłożyli to jednak w czasie i pokażą je dopiero na początku przyszłego roku.

A dokładniej w pierwszym kwartale 2017 roku, który obejmuje styczeń, luty i marzec. Teoretycznie najlepszą okazją do zaprezentowania tabletów z serii Galaxy Tab S3 byłyby targi MWC 2017 w Barcelonie, ale wątpliwe, żeby właśnie wtedy Samsung pokazał je światu oficjalnie. Z bardzo prostego powodu: Koreańczycy będą zaaferowani premierą Galaxy S8 oraz nowej kamerki Gear 360 Pro i to chyba za dużo, jak na jeden raz. Chyba, że zaserwują nam prawdziwe combo ;)

Urządzenia mogą więc zadebiutować nawet już podczas tragów CES 2017 w Las Vegas, które są na początku stycznia. Jest też opcja, że Samsung nie zamierza “wykorzystywać” żadnej, dużej imprezy, aby zaprezentować tablety z serii Galaxy Tab S3 i zrobi to wtedy, kiedy uzna za stosowne (czyt. sam sobie zaplanował).

Na temat tabletów z serii Galaxy Tab S3 wiemy na razie tylko tyle, że wersja z samym Wi-Fi nosi oznaczenie SM-T820, natomiast ta, z LTE – SM-T825. Na więcej szczegółów musimy jeszcze poczekać.

*Na zdjęciu wyróżniającym Samsung Galaxy Tab S2 i Samsung Galaxy Tab A 9.7

Źródło: SamMobile

Komentarze

 • 2451

  “Na temat tabletów z serii Galaxy Tab S3 wiemy na razie tylko tyle, że wersja z samym Wi-Fi nosi oznaczenie SM-T820, natomiast ta, z LTE – SM-T825. ”
  To jak chodzi o wersje 10 calowa. W przypadku 8 cali odpowiednio SM-T720 i SM-725. Czyli nic nie wiadomo, pomimo tego że tytuł sugeruje co innego.

 • BudiMati

  Ciekawe, ile podzespołów będzie z Nota 7

 • Norbert Nowakowski

  dobrze że dali do pierwszej wersji Andoida 6.1 po 30 miesiącach od premiery ;) aktualizacje to ich mocny atut jeśli chodzi o flagowe urządzenia..

 • Sloma86

  Miałem Tab 2 10.1 i był w porządku, wydajność niespecjalnie dobra, ekran miał rozdzielczość 800p a złącze ładowania było typowo “samsungowe” czyli szerokie, gdzie aby podłączyć pendrive bądź tablet do monitora/tv przez hdmi trzeba było zakupić kosztowne przejściówki, mój obecny note 10.1 2014 jest o niebo lepszy bo ma zwykłe złącze micro-usb.
  Oby samsung zajął się na poważnie aktualizacją swoich produktów bo android 4.4.2 (z 12/2013) w tablecie wydanym 10/2013 to nawet nie jest śmieszne, i to w produkcie z serii note gdzie samsung do tej pory nie wydał następcy i jest to nadal flagowy model tego producenta z serii note (tabletów).

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona