Ważne

Sharp szykuje nowy smartfon ze średniej półki. Urządzenie pojawiło się właśnie w GFXBench

Wkrótce portfolio Sharpa oficjalnie wzbogaci się o nowy model ze średniej półki. Tymczasem informacje na jego temat zdradził nam GFXBench. Smartfon został oznaczony jako Sharp FS8005, ale na rynku na pewno pojawi się pod inną nazwą.

Swoją nadchodzą nowość Sharp wyposażył w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920), ośmiordzeniowy procesor Qualcomma o częstotliwości taktowania 1,4 GHz z układem graficznym Adreno 505 (co wskazywałoby na zastosowanie Snapdragona 430), 3GB RAM i 16GB pamięci wewnętrznej, zapewne z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD.

Sharp FS8005 zaoferuje również aparat główny 12/13 Mpix i kamerkę 8 Mpix na przodzie. W obu przypadkach można robić nie tylko zdjęcia, ale także nagrywać filmy w rozdzielczości 1080p. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat (i za to duży plus dla Sharpa).

Sharp FS8005 w GFXBench

Sharp FS8005 w GFXBench

Znamy już specyfikację Sharpa FS8005, zagadką natomiast pozostaje dla nas jego powierzchowność. Producent ma jednak w swoim portfolio mnóstwo świetnie wyglądających smartfonów (choć są i niechlubne wyjątki, jak Sharp M1), więc także tym razem zapewne przygotowano coś atrakcyjnego pod względem wizualnym.

Źródło: GFXBench

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona