Wiko VIEW

Masz Alcatela Idol 4 lub Idol 4S? Wypełnij ankietę, a dostaniesz za darmo etui do swojego smartfona

Jeśli kupiłeś Alcatela Idol 4 lub Idol 4S, to w zestawie sprzedażowym dostałeś w prezencie gogle VR. Producent jest jednak hojny i jeżeli poświęcisz chwilę i wypełnisz ankietę na temat swojego smartfona, otrzymasz jeszcze etui Matrix Flip Case z okienkiem.

Są jednak pewne ograniczenia. Po pierwsze, musisz mieć ukończone 18 lat. Zgadzasz się także podać wszystkie, potrzebne dane personalne, jak imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu czy numer IMEI urządzenia. Musisz także odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania.

W zamian za poświęcony czas (wypełnienie kwestionariusza nie powinno zająć więcej niż kilkanaście minut) możesz otrzymać w prezencie etui Matrix Flip Case z okienkiem (widoczne na grafice powyżej). Pamiętaj jednak, że musisz się pospieszyć. Alcatel ma bowiem tylko 100 sztuk tego gratisu, więc kto pierwszy, ten lepszy.

Osobiście uważam, że warto się skusić na ofertę Alcatela, ponieważ w regulaminie nie ma ani słowa o tym, że podane dane będą wykorzystywane również do celów marketingowych. Nie musicie się więc obawiać uporczywych telefonów w przyszłości. Trzeba też wiedzieć, że cena samego etui to 34,90 euro, czyli równowartość 150 złotych. A takie pieniądze piechotą nie chodzą.

Ankieta Alcatel

Źródło: Alcatel mobile

Komentarze

 • I to się nazywa promocja ;D
  Co jak co, ale Alcatel pozamiatał, jeśli chodzi o akcesoria jakie dostajemy w pudełkach z idolami. Mamy gogle VR, dostajemy plastikowy case na smartfon, folie ochronne, niezłe słuchawki – zresztą, jakie by nie były fajnie,że mamy je w boksie, a w dzisiejszych czasach ich obecność w pudełkach u wielu producentów nie jest taka oczywista… Teraz jeszcze rozdają etui.
  Dla porównania – BB DTEK50 dostajemy w kartonowym pudełku, bez obudowy, bez folii, za wyższą kwotę jaką należało za urządzenie zapłacić. Ciekaw jestem jak TCL pakuje swój model XD

  • Bez obudowy? Ale jak to… Jak w takim razie z tego korzystać? :o Matko jedyna, koniec świata, trzeba dokupić osobno na Allegro i pobawić się w “zrób to sam”? Ciekawych czasów dożyliśmy… ;)

   • Mam wrażenie, że nie zrozumiałeś, autorze, idei komentarza. Wybaczam ;)

    • Zrozumiałem doskonale, tylko rozbawiło mnie użycie słowa “obudowa” w tym kontekście. Dlatego pozwoliłem sobie na taki komentarz, ale oczywiście pod żadnym pozorem nie należy go brać na serio :)

  • Ora

   Alcatel to TCL, więc zagadka rozwiązana.

 • maniak

  Mam Idola 4, telefon ogólnie świetny ale muszę przyznać że dotarło do mnie że to pierwszy telefon do którego nie muszę niczego dokupić, wszystko dostałem w zestawie gratis :D

 • leon k

  Po co mi etui skoro ma mam idola 4? W tym smartfonie to dodatek, który wraz z folią ochronną, słuchawkami JBL, i goglami vr stanowi kompletny zestaw. Tego jeszcze nie było. Konkurencji szczęka opadła aż na podłogę. :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona