Ważne

CEO Xiaomi potwierdza, że rozpoczęła się już produkcja Mi Note 2

CEO Xiaomi, Lei Jun, zdradził, że produkcja Mi Note 2 już trwa. Możemy więc powoli zacząć szykować się na jego rychłą premierę. W dodatku w sieci pojawiły się zdjęcia zupełnie nowego smartfona z logo Xiaomi na obudowie. Może to właśnie nowy Mi Note?

Tegoroczna premiera Mi Note 2 z wielu powodów stała pod znakiem zapytania. M.in. dlatego, że Chińczycy dopiero co zaprezentowali Mi 5S Plus, który pod względem parametrów może być bardzo zbliżony do nadchodzącego smartfona. Mimo to, różne źródła (w tym analityk Pan Jiutang) donosiły, że urządzenie zadebiutuje na przełomie października i listopada.

Wszelkie wątpliwości jednak rozwiał CEO Xiaomi, Lei Jun, który na swoim profilu w serwisie społecznościowym Weibo podzielił się informacją, że produkcja Mi Note 2 już się rozpoczęła. A to musi oznaczać, że wkrótce, i na pewno jeszcze w tym roku, smartfon zostanie zaprezentowany.

ceo-xiaomi-lei-jun-mi-note-2

Na temat jego wyglądu krążą już legendy (o czym mogliśmy się nieraz przekonać), dlatego nie wiadomo, czego tak naprawdę się spodziewać. Atmosferę niepewności niech podsyci fakt, że do sieci wyciekły zdjęcia nieznanego smartfona z logo Xiaomi na obudowie. I choć mnie osobiście na pierwszy rzut oka skojarzył się on z iPhone’em 5S, to trzeba przyznać, że nie przypomina on żadnego innego smartfona z portfolio producenta.

Niektórzy twierdzą, że może to być Mi 6. Drudzy z kolei uważają, że jest za wcześnie, aby do sieci już wyciekły zdjęcia jego prototypu. A Wy jak uważacie?

*Na grafice wyróżniającej jeden z konceptów, jak może wyglądać Xiaomi Mi Note 2

Źródło: Toutiao przez Xiaomi TodayGizmoChina

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona