Ulefone też będzie miało w portfolio smartfon z podwójnym aparatem

Jeszcze trochę i trudno będzie spamiętać wszystkie, zaprezentowane w ostatnim czasie smartfony, które mają podwójny aparat. Dołączy bowiem wkrótce do nich propozycja od Ulefone.

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie smartfona (a właściwie jego tyłu). Nie wiem, jak Wy, ale ja uważam, że nie wygląda on – delikatnie mówiąc – najlepiej. Inni producenci zdecydowanie lepiej i estetyczniej to rozwiązali – tak, żeby podwójny aparat nie rzucał się aż tak w oczy.

Z drugiej strony, takim designem producent nawiązuje do swoich pozostałych smartfonów, jak na przykład Ulefone Vienna, Ulefone Power czy Ulefone Metal. W niektórych przypadkach nawet również tymi plastikowymi wstawkami na górze i dole (które w mojej ocenie też nie dodają uroku całości).

Jeśli jednak Ulefone zastosuje w tym smartfonie dobre podzespoły i nie przesadzi z ceną, to będzie można producentowi wybaczyć te małe “niedociągnięcia”.

Źródło: GizmoChina

Komentarze

 • Simon

  Faktycznie przypomina mojego vienna, ciekawe jak poradza sobie z optymalizacja aparatu… Bo dotychczas to pozal sie boze, pewnie cena bedzie z kosmosu, future slabo sie sprzedaje a umi super swietnie, ta sama polka a 200zl roznicy…

  • pawellabedz

   pewnie aparat będzie z typową chińską średnią normą bo niby jak mają zoptymalizować aparat ? Dalej wierzysz w magię chińskiej aktualizacji aparatu ?

   • Simon

    Czy kiedykolwiek powiedzialem ze wierzylem? Wierze tylko w siebie.
    Po prostu zycze dobrze kazdej propserujacej chinskiej firmie

 • The_Ecki

  Kiedyś mówili, że Samsung produkuje mało oryginalne telefony, a teraz mogę rzec, że każdy chińczyk wygląda tak samo. :D

 • Arkady-san

  Trzymam się z dala od Ulefone od czasu zakupu modelu BeTouch2. Po miesiącu wyskoczyły mi na ekranie “whitespoty”, baterię żarło w strasznym tempie a o aktualizacjach dawno zapomnieli… Są inne, znacznie bardziej wiarygodne firmy.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona