Ważne

OnePlus X otrzymuje aktualizację do OxygenOS 3.1.2. Wśród nowości m.in. Android 6.0.1 Marshmallow

OnePlus X niedługo stuknie roczek. W „normalnych” warunkach jego następca zadebiutowałby już, albo w ciągu kilku najbliższych tygodni. OnePlus jednak oficjalnie potwierdził, że nie ma zamiaru kontynuować tej serii, ponieważ chce skupić się wyłącznie na tworzeniu high-endów. Ale Chińczycy nie zapomnieli o swoim średniaku i właśnie udostępnili dla niego aktualizację, która zmienia system na Androida 6.0.1 Marshmallow.

Użytkownicy, których OnePlus X pracuje pod kontrolą Oxygen OS w wersji 2.2.3, 3.1.0 lub 3.1.1, mogą zaktualizować swój sprzęt bezpośrednio do OxygenOS 3.1.2. Najnowsza odsłona oprogramowania udostępniania jest przez OTA (Over-The-Air), więc smartfon sam powinien powiadomić o możliwości jej pobrania i zainstalowania.

Z pełną listą zmian i nowości możecie zapoznać się na stronie producenta (link w źródle). Wśród nich jest jednak m.in. nowa paczka ikon, ogólne usprawnienia działania systemu, możliwość nadawania i odbierania uprawnień poszczególnym aplikacjom, październikowe poprawki zabezpieczeń, a także dwa nowe programy: OnePlus Music Player i OnePlus Gallery.

OxygenOS 3.1.2 jest pierwszym oficjalnym buildem, bazującym na Androidzie 6.0.1 Marshmallow. Proces udostępniania aktualizacji rozpoczął się wczoraj – w ciągu kilku dni powinna trafić ona do wszystkich użytkowników.

Źródło: OnePlus

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona