Ważne

Meizu w tym roku może zaprezentować jeszcze Pro 6S i Pro 6 Plus

Meizu podobno szykuje jeszcze dwie nowości z serii Pro 6: Pro 6S i Pro 6 Plus. Smartfony mają zadebiutować jeszcze w tym roku, na przełomie października i listopada.

Od jednego z naszych Czytelników wiemy, że – jak mówi – jeszcze w tym roku będzie coś ciekawego od Meizu. Jak się jednak okazuje, Chińczycy mogą zaprezentować wkrótce nie jeden, a dwa nowe smartfony: Pro 6S i Pro 6 Plus (czy Wy też zauważyliście analogię do Xiaomi Mi 5S i Mi 5S Plus?).

Na ich temat wiemy na razie bardzo mało. Meizu Pro 6S ma podobno zostać wyposażony w 5,2-calowy wyświetlacz i ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P20. Meizu Pro 6 Plus ma z kolei otrzymać 5,7-calowy ekran (nie wiadomo, czy obustronnie zakrzywiony) oraz ośmiordzeniowego Exynosa 8890.

Ww. smartfony mają jednak wyglądać nieco inaczej niż Meizu Pro 6 (a więc przy okazji i Meizu MX6). Meizu podobno opracowuje nowy design, w którym m.in. paski antenowe mają zniknąć z obudowy.

W tym wpisie możecie poczytać na temat jednego z niezaprezentowanych smartfonów Meizu. Być może okaże się właśnie, że jest to Meizu Pro 6 Plus, o którym mowa powyżej.

*Na grafice wyróżniającej Meizu Pro 6

Źródło: GizmoChina

Komentarze

  • Pro 6s i P20? Na pewno? Jakoś słabo mi się to kojarzy, jakby nie patrzeć linia pro to flagowiec, a ten MDT z flagowością ma niewiele wspólnego :D
    Analogia jest, Meizu zaczęło ostro konkurować z Xiaomi i jeśli o mnie chodzi, Xiaomi wygrywa jedynie nakładką. Flyme OS nie jest jakimś super wynalazkiem. Ostatnimi czasy Xiaomi zaczęło produkować swoje wersje androidowych-iphonów, więc włazi w tyłem Meizu. Nie dziwię, się, że ci drudzy chcą się jakoś odgryźć XD

  • Nie liczyłbym na to, że Pro 6s będzie wyposażony w MTK X20 ani P20, skoro Pro 6 ma MTK X25 ;) Raczej oba będą oparte o Exynosa i różnić się będą dodatkowymi parametrami, takimi jak RAM, pojemność i może jeszcze zakrzywione ekrany (jeśli wszystko będzie zgodne z plotkami) :)

    • anemusek

      Tym bardziej, że MX6 ma X20. Pozycjonowanie któregokolwiek z Pro poniżej MX było by cokolwiek dziwne.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona