Huawei Mate 9 trafi na rynek w trzech wersjach

Widać, że zbliża się premiera Huawei Mate 9, ponieważ pojawia się coraz więcej przecieków na jego temat. Tym razem (ponownie już) słyszymy, że smartfon może być dostępny w trzech wersjach oraz wielu różnych kolorach.

Dzisiejszy przeciek nie przynosi żadnych, nowych informacji, ale wcale nie oznacza to, że jest bezwartościowy. Grafika, którą widzicie poniżej, może potwierdzać bowiem kilka wcześniejszych doniesień na temat Huawei Mate 9.

Przede wszystkim umieszczony na niej smartfon wygląda dokładnie tak samo, jak na opublikowanych wczoraj przez nas renderach. W dodatku ponownie pojawia się informacja, że dostępnych będzie siedem wersji kolorystycznych: biała, srebrna, szara, czarna, złota, brązowa i różowa (a więc dla każdego coś miłego).

Na grafice znalazł się także zapis o trzech wariantach oraz cenach każdego z nich (o tym też już słyszeliśmy). Podstawowy, czyli z 4GB RAM i 64GB pamięci wewnętrznej, ma kosztować 3199-3399 juanów, czyli równowartość około 1890-2010 złotych. Za smartfon z dwa razy większą przestrzenią na pliki użytkownika trzeba będzie natomiast zapłacić 3899 juanów (~2300 złotych). Z kolei kupienie najbardziej wypasionej wersji (6GB/256GB) wiązać się ma z wydatkiem już 4699 juanów (~2775 złotych).

Huawei Mate 9

Huawei Mate 9

Huawei Mate 9 ma zostać zaprezentowany 8 listopada.

Źródło: @playfuldroid

Komentarze

 • Arkadiusz Arkuszewski

  Super. Wreszcie cos z przedzialu 5,7-6,0 cali i dual sim
  A nie badziewia 5,0-5,2 calowe na jedna karte.
  Jak flagowiec to musi cos oferowac.

  A czy snapdragon 5 czy znap nie dragon 8 to juz dla zboczencow.
  Te RAM-y to tez przesada. 6 malo, powinno byc 8.
  W komputerze mam 4 i wszystko dziala.

  Chore glowy

  • Derduch

   Kurcze, ja mam w laptopie 32 Gb RAM i też działa. Cud jakiś?

  • dred

   Co za badziewna patelnia i to z dual sim dla biedaków z dwoma kartami?. Nie to co poreczne 5-5,2″☺️

 • 2010 zł, co nie zmienia faktu, że PL przyjdzie za niego zapłacić o tysiąc więcej i zapewne w dniu premiery będzie to już “przestarzały” sprzęt.

 • Robert

  Czy ceny Huawei Mate 9 podane w złotych są z VATem, czy bez podatku?

  • Bez. Jednak ceny w Polsce na pewno będą inne (czyt. sporo wyższe).

   • Robert

    Dziękuję za szybką odpowiedź. Obstawiam, że wersja Mate 9 z 4GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej będzie w dniu premiery kosztowała 2 999 zł. Jak myślicie? Jest to realne?

    • Huawei ostatnio tak kombinuje z cenami, że wszystko się może zdarzyć.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona