Ważne

Jutro Xiaomi może zaprezentować jeszcze coś oprócz Mi 5S i Mi 5S Plus

W sumie byłoby to dość dziwne, gdyby na kilka godzin przed rozpoczęciem konferencji Xiaomi nie pojawił się już żaden nowy przeciek. Tym razem dotyczy on jednak nie Mi 5S, ani nawet Mi 5S Plus, a zupełnie innego smartfona.

W serwisie społecznościowym Weibo opublikowano zdjęcia, które widzicie powyżej. Ich autor twierdzi, że przedstawiają one Xiaomi Mi 5S. Trudno jednak w to uwierzyć – zwłaszcza po tym, jak nieco wcześniej do sieci wyciekły inne fotografie i grafiki promocyjne tego modelu.

Do tego należy zauważyć, że Mi 5S na pewno będzie miał szklaną obudowę (lub ceramiczną w najbardziej ekskluzywnej wersji), a smartfon na zdjęciu ma aluminiową. Jednak także i on (przynajmniej tak to wygląda) został wyposażony w nowy, wykorzystujący technologię Qualcomm Snapdragon Sense ID, czytnik linii papilarnych.

Czy więc za kilka godzin zobaczymy nie tylko Mi 5S  i Mi 5S Plus, ale również trzeci smartfon, choć z nieco niższej półki? Na upartego mógłby to być Redmi 4, lecz – jak wiemy z kilku poprzednich przecieków – ma on wyglądać zupełnie inaczej. A nie słyszeliśmy, żeby Xiaomi szykowało jeszcze jakieś urządzenie. Albo więc producent nas całkowicie zaskoczy, albo (co w mojej opinii jest bardziej prawdopodobne) powyższe zdjęcie okaże się zwykłym fake’iem.

Źródło: Android Pure

Komentarze

 • Kuba

  Wie ktoś o której (naszego/ich/obojetnie jakiego czasu) Xiaomi ma konferencje?

  • Paweł Serej

   10:00 a.m. [GMT+8] Beijing time z tym 8+ to sprawdź bo brałem to z jakiejś zagranicznej strony ;)

 • Gość

  Biały front z tym grubym obramowaniem kiepsko wygląda. :( Bez czarnego koloru (jak dla mnie) się nie obejdzie.

 • maxiges

  Lepiej poproszę redmi 4 z snapdragonem 6×× I 5’FHD z baterią 4000+mAh

 • Foorio

  Moglby to byc Redmi 4, ale tez podeejrzewam, ze to fake.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona