Ważne

Lenovo Moto M może być dostępna nie tylko w Chinach

Początkowo mówiło się, że Moto M będzie zarezerwowana wyłącznie dla Chin. Teraz natomiast pojawiły się informacje, że Lenovo zawalczy tym modelem o klientów również w innych krajach. W dodatku mają oni dostać mały „gratis”.

Moto M ukrywa się pod dwoma oznaczeniami kodowymi: Motorola XT1662 i Motorola XT1663. Wewnętrznie określana jest również mianem Kung-Fu. Według informacji, do jakich dotarł serwis źródłowy, pierwsza Motka ma trafić do Chin. W dodatku Lenovo, podobnie, jak ma to miejsce w przypadku Moto Z i Moto Z Forceprzykryje Androida 6.0.1 Marshmallow swoją nakładką One UI.

Motorola XT1663 ma natomiast trafić do innych krajów, choć serwis źródłowy sugeruje, że wciąż będzie to rynek azjatycki i smartfon raczej nie trafi na inne kontynenty. W tym modelu Lenovo ma pozostawić czystego Androida, ale doda do niego kilka „gratisów”: pakiet Microsoft Office, Skype i OneDrive (jest to skutek dealu, jaki niedawno podpisały obie firmy).

Różnica pomiędzy Motorolą XT1662 i Motorolą XT1663 jest jeszcze jedna: ta pierwsza została wyposażona w ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P10 z układem graficznym Mali-T860 MP2, natomiast w drugiej znalazł się ośmiordzeniowy MediaTek MT6750 z Mali-T860 MP2.

Źródło: TechDroider, TechDroider

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona