Ważne

Lenovo Moto M po raz pierwszy przyłapana na żywo

Portfolio Motoroli (będącej obecnie w rękach Lenovo) w tym roku przechodzi ogromną rewolucję. Niektóre linie znikają (Moto X), zastępują je zupełnie nowe (Moto Z), a te, które pozostały, znacznie rozbudowano (Moto G). W tym całym rozgardiaszu jest jednak miejsce na całkowicie nową serię – Moto M. Jej pierwszy przedstawiciel został właśnie przyłapany na żywo.

Zdjęcia potwierdzają, że Moto M (o oznaczeniu kodowym XT1662) została wyposażona w (5,5-calowy) wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920), 4GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej, aparat główny 16 Mpix oraz kamerkę 8 Mpix na przodzie. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 6.0.1 Marshmallow.

Lenovo Moto M

Lenovo Moto M

Co ciekawe, nieco wcześniej GFXBench podawał, że Moto M o oznaczeniu kodowym XT1662 ma nie 4GB, a „tylko” 3GB RAM. Benchmark najwyraźniej jednak się pomylił, ponieważ TENAA, w której również zagościł ten model, od początku informowała o 4GB RAM.

Nie wiadomo natomiast, jaki procesor znajdzie się w Moto M. Pojawiły się bowiem dwie wersje: ośmiordzeniowy MediaTek MT6750 z układem graficznym Mali-T860 MP2 lub ośmiordzeniowy MediaTek Helio P10 z Mali-T860 MP2. Powyższe zdjęcia także tego nie rozstrzygają.

Nie należy się jednak spodziewać premiery Moto M w Europie, a tym bardziej w Polsce. Smartfon ma być przeznaczony na rynek azjatycki, z dużym naciskiem na Chiny.

Lenovo Moto M

Lenovo Moto M w TENAA

Źródło: TechDroider

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona