Lenovo Moto M po raz pierwszy przyłapana na żywo

Portfolio Motoroli (będącej obecnie w rękach Lenovo) w tym roku przechodzi ogromną rewolucję. Niektóre linie znikają (Moto X), zastępują je zupełnie nowe (Moto Z), a te, które pozostały, znacznie rozbudowano (Moto G). W tym całym rozgardiaszu jest jednak miejsce na całkowicie nową serię – Moto M. Jej pierwszy przedstawiciel został właśnie przyłapany na żywo.

Zdjęcia potwierdzają, że Moto M (o oznaczeniu kodowym XT1662) została wyposażona w (5,5-calowy) wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920), 4GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej, aparat główny 16 Mpix oraz kamerkę 8 Mpix na przodzie. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 6.0.1 Marshmallow.

Lenovo Moto M

Lenovo Moto M

Co ciekawe, nieco wcześniej GFXBench podawał, że Moto M o oznaczeniu kodowym XT1662 ma nie 4GB, a “tylko” 3GB RAM. Benchmark najwyraźniej jednak się pomylił, ponieważ TENAA, w której również zagościł ten model, od początku informowała o 4GB RAM.

Nie wiadomo natomiast, jaki procesor znajdzie się w Moto M. Pojawiły się bowiem dwie wersje: ośmiordzeniowy MediaTek MT6750 z układem graficznym Mali-T860 MP2 lub ośmiordzeniowy MediaTek Helio P10 z Mali-T860 MP2. Powyższe zdjęcia także tego nie rozstrzygają.

Nie należy się jednak spodziewać premiery Moto M w Europie, a tym bardziej w Polsce. Smartfon ma być przeznaczony na rynek azjatycki, z dużym naciskiem na Chiny.

Lenovo Moto M

Lenovo Moto M w TENAA

Źródło: TechDroider

Komentarze

  • Swoją drogą, że tak powinna prezentować się nowa seria G, ale nie opuszcza mnie wrażenie, że jest to linia zupełnie niepotrzebna, kiedy reszta portfolio została tak mocno rozbudowana. No, chyba że Lenovo chce podzielić wszystkie “pod-modele” z różnych serii i wrzucić je do jednego wora – wtedy miałoby to jakiś sens…

    • NobbyNobbs

      To linia sentymentalna.

  • The_Ecki

    P10 to najgorszy wybór ever.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona