Ważne

Gdyby ktoś zapomniał: w Polsce ruszyła sprzedaż iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus

23 września 2016 roku, chwila po północy – to właśnie ten moment, w którym osoby stojące w kolejkach przed sklepami w największych miastach w Polsce zmierzają do kas po swojego najnowszego iPhone’a (lub składają zamówienia internetowe). Gwoli przypomnienia: właśnie ruszyła sprzedaż iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus w Polsce.

Osobiście jeszcze nie miałam okazji testować ani mniejszego, ani większego modelu (ale spokojnie, wkrótce się to zmieni). Jednak z relacji moich kolegów po fachu, które cały czas obserwuję na Twitterze, wynika, że… na kupnie iPhone’a 7 (lub Plus) powinno zależeć przede wszystkim użytkownikom smartfonów Apple sprzed dwóch generacji lub starszych. Nieantyfan, MacAztek i sporo innych osób uważa, że nie doszukamy się tak kolosalnych różnic między 6S a 7 i nie odczuje się tak dużej zmiany, by wydawać sporą kwotę na nowe urządzenie, tylko po to, by mieć inaczej rozmieszczone fugi antenowe, inny Touch ID i nieco zmienione parametry.

Ale gdybyście jednak byli zainteresowani iPhonem 7 lub iPhonem 7 Plus – ich ceny znajdziecie poniżej. No dobra, pewnie i tak je doskonale znacie. Albo właśnie stoicie w kolejce do jednego ze sklepów, w których odbywa się nocna premiera iPhone’a 7 – a z tego, co wiem, jest ich całkiem sporo (na pewno w Warszawie, Poznaniu i we Wrocławiu).

Ceny iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus w Polsce

iPhone 7:

  • 32GB: 3349 złotych
  • 128GB: 3879 złotych
  • 256GB: 4399 złotych

iPhone 7 Plus:

  • 32GB: 3949 złotych
  • 128GB: 4479 złotych
  • 256GB: 4999 złotych

To teraz przyznajcie się – kto już ma iPhone’a 7/Plus, kto kupił podczas wyprawy do Niemiec tydzień temu, a kto planuje kupić w najbliższym czasie? O tych, którzy nie noszą się z takim zamiarem, też nie zapominam ;).

Gdybyście nie wierzyli w duże zainteresowanie iPhonem 7/7 Plus w Polsce, spójrzcie choćby na te zdjęcia:

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona