Ważne

UMi Plus będzie dostępny też w ekstremalnie podkręconej wersji – z Helio P20, 6GB RAM i Androidem 7.0

UMi coraz bardziej chce nas przekonać do tego, że „umi” w smartfony ;). Zaledwie dwa tygodnie po wypuszczeniu na rynek UMi Plus, zapowiedziany został lepszy, mocniejszy wariant tego produktu – UMi Plus Extreme. Jego parametry zdecydowanie mogą się podobać!

Wersja podstawowa UMi Plus działa dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi Mediatek Helio P10 przy współpracy z 4GB RAM, a systemem operacyjnym jest tu Android w 6.0 Marshmallow. W cenie wynoszącej 220 dolarów (a w promocji 180 dolarów), to bardzo dobry deal – zwłaszcza, że mamy przecież jeszcze ekran 5,5″ Full HD, 32GB pamięci wewnętrznej, akumulator o niezłej pojemności – 4000 mAh, USB typu C oraz aparaty – główny 13 Mpix i frontowy – 5 Mpix.

Tymczasem okazuje się, że UMi to nie wystarczy – chce zaoferować coś więcej. W dodatku nie podnosząc ceny jakoś gwałtownie. Zapowiedziany model UMi Plus Extreme ma kosztować 300 dolarów. A co będzie oferował?

umi-plus-extreme2

Przede wszystkim nowszy procesor – wciąż Mediatek, ale już nie Helio P10, a Helio P20. Do tego nie 4GB RAM, a już 6GB RAM. No i na koniec nowsza wersja systemu operacyjnej Android – nie 6.0, a 7.0 Nougat. Brzmi dobrze!

Smartfon będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieskiej i czarnej. Informacje na temat dostępności odświeżonego, mocniejszego wariantu UMi Plus, mają zostać ujawnione niebawem.

A jeśli jesteście zainteresowani wejściem w posiadanie UMi Plus, nie zapomnijcie, że na oficjalnej stronie producenta aktualnie trwa konkurs, w którym możecie go wygrać.

Wpis powstał przy współpracy z UMi

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona