Ważne

Sony rozpoczęło przedsprzedaż Xperii XZ. Kto zamówi, ten dostanie w prezencie słuchawki o wartości 749 złotych

Po Xperii X Compact przyszedł czas na Xperię XZ. Sony poinformowało właśnie o rozpoczęciu przedsprzedaży swojego najnowszego flagowca. Również w tym przypadku producent przygotował prezent dla każdego, kto zamówi ten model.

Przedsprzedaż Xperii XZ rozpoczęła się dziś, tj. 13 września, i potrwa do 13 października 2016 roku włącznie. Cena smartfona wynosi 2999 złotych. Aby zachęcić klientów do zakupu, Sony przygotowało prezent w postaci słuchawek Sony EXTRA BASS Bluetooth XB950BT o wartości 749 złotych.

Klienci jednak nie otrzymają ich od razu ze smartfonem. Aby je dostać, należy od 14 października do 18 listopada 2016 roku wypełnić formularz na stronie www.sonymobile.com/mistrzowskapara, dołączyć skan lub zdjęcie dowodu zakupu (paragon/faktura) oraz podać kod promocyjny, znajdujący się na voucherze w opakowaniu. Po pozytywnej weryfikacji Sony prześle słuchawki.

Xperię XZ można kupić w przedsprzedaży w następujących sklepach i sieciach handlowych: Redcoon, Neonet, Sferis, Agito, Media Expert, RTV Euro AGD, Komputronik, Sony Centre, 4CV, AB Foto, Mpoint (Strefa Marek), x-kom, Morele.net, 2bis.pl, u operatorów: Orange, Play, Plus, T-Mobile oraz w sklepie internetowym (e-shop) Sony Mobile. Smartfon w kolorze kobaltowego granatu dostępny jest wyłącznie w Orange i w sklepach na rynku otwartym.

Z pełnym opisem i specyfikacją Sony Xperii XZ możecie zapoznać się w tym artykule.

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona