Ważne

LeEco Pro 3 z ogromną baterią w cienkiej obudowie

Szykuje się ciekawy telefon. Przygotowywany przez chińskiego producenta LeEco Pro 3 ma, według przecieków, być wyposażony w baterię o pojemności 5000 mAh. Co jeszcze ciekawsze, twórcy smartfonu planują upakować cały sprzęt w urządzeniu o grubości 7 mm!

Podejrzewam, że LeEco Pro 3 nie będzie w całości składał się z baterii. Twórcy muszą więc upchnąć jeszcze kilka innych ważnych podzespołów, jak chociażby procesor, chip graficzny, nie mówiąc o głośnikach czy pamięci urządzenia. A jednak, informacje jakie wyciekły dzięki testom AnTuTu pokazują, że nowy LeEco Pro 3 będzie smukły – 7 mm, a także wyposażony w potężną baterię 5000 mAh.

Co więcej, jak wynika z niepotwierdzonych informacji, LeEco chce postawić również na rozwój oprogramowania i dodatkowych funkcji w telefonie. Stąd też nowy smartfon będzie oferował znacznie lepsze narzędzia do wykonywania i obróbki zdjęć, jak również kilka nowych funkcji społecznościowych. Więcej szczegółów na ten temat niestety nie podano.

Dowiedzieliśmy się natomiast nieco na temat specyfikacji sprzętoweej LeEco Pro 3. Urządzenie zostanie wyposażone w procesor Snapdragon 821. Do tego pojawi się pamięć RAM – 6 GB, a także pamięć wewnętrzna od 64 GB. Aparat, jaki będzie dostępny w LeEco Pro 3, będzie miał 16-megapikseli (tył) oraz 8-megapikseli (przód). Na razie nikt nie podał jeszcze, kiedy dokładnie nowy smartfon ma mieć swoją premierę. Pojawiają się jedynie przypuszczenia, że będzie to miało miejsce jeszcze w tym miesiącu.

Źródło: GizmoChina

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona