Ważne

Huawei MediaPad M3 – tablet dla melomanów. Z głośnikami Harman Kardon i słuchawkami AKG

Na targach IFA 2016, Huawei pokazał światu tablet MediaPad M3, stworzony przy współpracy z firmą Harman Kardon. Współdziałanie obu firm ma zapewnić możliwie najwyższą jakość odtwarzanego dźwięku.

Huawei MediaPad M3 został wyposażony w procesor Kirin 950 oraz ekran w rozmiarze 8,4 cala o rozdzielczości 2560×1600 pikseli. W zabezpieczeniu dostępu do plików w tablecie posłuży dobrze znany z innych produktów chińskiego producenta czytnik linii papilarnych. Akumulator o pojemności 5100 mAh wystarczyć ma na 11 godzin ciągłego odtwarzania filmów w rozdzielczości Full HD, 6 godzin rozgrywki w wymagające gry 3D oraz 45 godzin ciągłego słuchanie muzyki – oczywiście według zapewnień producenta. O nasze oczy będzie dbać technologia ClariVu3.0, która ma ograniczać dopływ do naszych oczu szkodliwego, niebieskiego światła, a także zwiększyć jasność.

BeethovenMainKV-20160816-PSD

Huawei jest dumny ze współpracy z wielkim firmami. Na początku roku przy prezentacji Huawei P9 mogliśmy podziwiać efekty w postaci aparatu fotograficznego firmowanego logo Lecia, który został wbudowany w flagowym smartfonie tej marki. Tym razem chiński koncern zdecydował się postawić na firmę Harman Kardon, która znana jest z dostarczania użytkownikom sprzętu ze świetną jakością odtwarzanego dźwięku. Zresztą, to kolejny tablet Huawei powstały przy współpracy z tą firmą.

Ceny nowego produktu przedstawiają się następująco:

  •  4GB + 32GB WiFi: 349 euro,
  •  4GB + 32GB LTE: 399 euro,
  •  4GB + 64GB WiFi: 399 euro,
  •  4 GB + 64 GB LTE: 449 euro.

Sprzedaż tabletu ma ruszyć 26 września, a w pierwszej kolejności będzie dostępny w Chinach, Malezji, Arabii Saudyjskiej, Nowej Zelandii, Francji, Hiszpanii, na Filipinach, Tajlandii, Włoszech, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Japonii oraz Rosji.

Kiedy w Polsce i w jakiej cenie? Tego niestety nie wiemy.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona