Czy tak właśnie będzie wyglądał Samsung Gear S3?

31 sierpnia, czyli już jutro, Samsung oficjalnie zaprezentuje Gear S3. Na temat tego, co zaoferuje to urządzenie, wiemy całkiem sporo. Kompletną zagadką wciąż jednak pozostaje jego wygląd. A raczej pozostawał, ponieważ w sieci pojawiły się grafiki, rzekomo przedstawiające najnowszy smartwatch Koreańczyków.

Źródłem przecieku jest producent szkieł ochronnych, który przygotował już swoją propozycję dla Gear S3 i postanowił się nią pochwalić jeszcze przed oficjalną premierą urządzenia. Od firm, zajmujących się sprzedażą różnego rodzaju akcesoriów, bardzo często dowiadujemy się, jak jakaś nadchodząca nowość ma wyglądać. Możliwe, że z podobną sytuacją mamy do czynienia również w tym przypadku, aczkolwiek pojawiają się też pewne wątpliwości.

Przedstawiony na grafikach Gear S3 dość mocno różni się od swoich poprzedników – nawet, gdy porównamy go z Gear S2 Classic. Jednak w oczy rzuca się przede wszystkim bransoleta, wykonana z (jakiegoś) metalu – a Samsung do tej pory stawiał na gumę lub skórę.

Samsung Gear S3 2

Z drugiej strony, nie jest to wcale pierwszy raz, gdy widzimy tak wyglądającego Gear S3. Jeszcze w czerwcu do sieci wyciekły zdjęcia prezentacji, poświęconej temu urządzeniu. Smartwatch na slajdach wyglądał identycznie, jak ten, widoczny na powyższych grafikach.

Są więc dwie możliwości: albo ktoś konsekwentnie robi nas w przysłowiowego konia, albo Samsung uznał, że Gear S3 powinien jeszcze bardziej przypominać klasyczny zegarek. Jak się bowiem słyszy, klienci w ogromnej większości właśnie tego oczekują od smartwatcha.

Jutro na szczęście wszystko stanie się już jasne.

Źródło: SamMobile

Komentarze

 • MobileTech user

  Korzystam z Gear S2 – jest super. Ok 3 dni na baterii, intuicyjna obsługa, świetny wygląd. Jakoś dzwonienie mi nie potrzebne, podobnie GPS – nie bardzo wiem, po co mi w zegarku..

  • Wojciech Wit Gruszczyński

   No widzisz, Ty nie widzisz potrzeby.
   Ja wiem do czego bym potrzebował GPS w zegarku.
   Ciekawe tylko jak długo trzymałby na baterii gdyby 12 h dziennie miał ten GPS włączony.

   • MobileTech user

    Nom ja, ale jeśli ktos potrzebuje to nie widzę przeciwwskazań.
    A tak z ciekawości: do czego Ci on?

    • Wojciech Wit Gruszczyński

     Do wyznaczania trasy – pracownik porusza się po określonym terenie przez 8 godzin, dzięki danym z GPS i ich obróbce możesz optymalizować trasę, sprawdzać gdzie miał przestój, spróbować go na przyszłość wyeliminować itp, itd.

     • MobileTech user

      No tak, tylko że… GPS masz w każdym telefonie, ktory raczej masz zawsze ze sobą, więc po co 2 urządzenia? Nie lepiej, żeby zegarek miał dzień czy dwa więcej na baterii?

 • Pablo74

  Ładny Rolex na zdjeciu( przynajmniej podobny). Kupiłem dziś Gear S2 jestem zachwycony po przesiadce z sony smartwatch 3 . Gear S2 sparowalem z Oneplus 3 wszystko działa idealnie łącznie z kupowaniem dodatkowych tarcz.

 • Patryk Pat

  Mam gear s2 od prawie roku i polecam teraz jeszcze jego cena spadnie więc może być bardziej dostępny dla większej grupy odbiorców

 • Tom

  Wiadomo może o której godzinie jest prezentacja? Gdzie można obejrzeć na YT? Na kanale Sama nic nie ma

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona