Nowy Mate na pewno nie na IFA 2016. Huawei celuje w średnią półkę
Ważne

Nowy Mate na pewno nie na IFA 2016. Huawei celuje w średnią półkę

Lada moment zaczną się targi IFA, gdzie wśród producentów prezentujących swoje urządzenia będzie między innymi Huawei. Według plotek na targach miał zostać zaprezentowany kolejny model z linii Mate – Mate 9 lub Mate S2. Huawei oficjalnie zaprzeczył tym plotkom.

Informację tą podał w wywiadzie jeden z kierowników firmy. Dodał on także, że zamiast flagowca z serii Mate, powinniśmy spodziewać się nowego urządzenia ze średniej półki. Niestety, były to wszystkie podane przez niego informacje.

Ostatnio jednak krążą plotki o tym, iż Huawei pracuje nad modelem skierowanym dla kobiet, o czym na forum Weibo poinformowała Xiang Ligang. Zamieściła także zdjęcie ukazujące jeden z boków urządzenia z dużym przyciskiem głośności. Prawdopodobną nazwą nowego modelu ma być „Nova”.

gsmarena_001

Czy przecieki te okażą się prawdą? Wszystkiego dowiemy się w najbliższych dniach.

Na targach IFA będzie obecna nasza trzyosobowa ekipa: Kasia, Jakub i Kacper. Spodziewajcie się zatem wielu materiałów prosto z Berlina!

Źródła: GSMArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona