OnePlus prezentuje nowy produkt – słuchawki Bullets V2

Dwa dni temu pisałem o tajemniczej zapowiedzi nadchodzącego produktu OnePlusa. Firma odkryła już karty i pokazała swój nowy sprzęt, którym tak jak podejrzewałem są słuchawki – OnePlus Bullets V2. Wszystkiego o nich dowiedzieć możemy się z filmu promocyjnego.

Nowe “Pociski” od OnePlus są słuchawkami dokanałowymi. Ich kopuła waży zaledwie 2 gramy, a z niej wychodzi kabel o długości 1,25 metra. Dodatkowo na kablu umieszczony jest pilot do sterowania muzyki i mikrofon. Za odtwarzany dźwięk odpowiada wbudowany przetwornik 9 mm. Pasmo przenoszenia słuchawek wynosi 20 Hz – 20 000 Hz, impedancja 107dB, a opór 24 omy.

Słuchawki występują w dwóch kolorach – Black Mix oraz White Remix i pojawiły się już w oficjalnym sklepie OnePlusa. Póki co nic nie wiadomo o cenie, jednak można przypuszczać, iż będzie ona zbliżona do poprzednich OnePlus Icons, które kosztują 49,99 dolarów.

Źródło: Youtube

Komentarze

 • Aquarius69

  “Pasmo przenoszenia słuchawek wynosi 20 Hz – 20 000 Hz, impedancja 107dB, a opór 24 omy.”
  Impedancja i opór to synonimy i oznaczają praktycznie to samo. Za Wikipedią: “Impedancja jest uogólnieniem oporu elektrycznego, charakteryzującego tę zależność w obwodach prądu stałego.”
  Także w dB podaje się inne wartości.

 • January_An

  „Póki co nic nie wiadomo o cenie” na stronie Oneplus jest cena! 99zł

 • yeya

  powinno być… Impedancja: 24 Ohm Czułość lub Skuteczność: 107dB

 • Wyglądają fajnie i są przyzwoite ale pasmo przenoszenia to standard nawet w tanich słuchawkach więc pod tym względem nie oferują niczego nadzwyczajnego i można mieć w niższej cenie słuchawki oferujące lepszy dźwięk (również markowe).

 • Wiadomo jaka wielkość przetworników?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona