Android Nougat już 22 sierpnia?

Wiele wskazuje na to, że oficjalne wprowadzenie systemu Android 7.0 Nougat na rynek będzie miało miejsce jeszcze pod koniec tego miesiąca. Dokładnie 22 sierpnia miałaby ukazać się oficjalna aktualizacja przeznaczona dla smartfonów Nexus 6P oraz Nexus 5X.

Informacje możemy uznać za prawie pewne – pochodzą ze stron kanadyjskiego oddziału operatora sieci komórkowej Telus. Według dokumentów tej firmy, 22 sierpnia ma pojawić się “aktualizacja Android N” dla wspomnianych już wyżej Nexusów. Tego samego dnia LG ma zaprezentować do testów swój nowy smartfon działający właśnie z systemem Android 7.

Telus już w zeszłym roku był źródłem przecieków na temat Androida Marshmallow, można więc przypuszczać, że i tym razem doniesienia się sprawdzą. Warto też przypomnieć, że jakiś czas temu szef EvLeaks, portalu zajmującego się przeciekami na temat urządzeń mobilnych, twierdził, że premiera Androida Nougat będzie miała miejsce jeszcze w sierpniu tego roku.

A zatem, premiera kolejnego wydania systemu Android jest naprawdę bilsko i zapewne już we wrześniu będzie wdrażana przez kolejnych producentów smartfonów. Warto też zaznaczyć, że poprzednie wydanie mobilnego systemu firmy Google zostało wprowadzone dla użytkowników na początku października 2015 roku.

Źródło: Android Central

Komentarze

 • przeXYZmek 730714

  Czekam tylko na jakiegoś inteligentnego posiadacza iPhona który spyta co z tego skoro prawie wszyscy go nie dostaną. Ja natomiast pytam co z tego, że większość nie dostanie ? Zmierzmy się miarą w takim samym przedziale cenowym . Mój S7 go dostanie tego jestem pewny. Tak samo jestem pewny że iPhony z 2015 roku za 2 lata będą się nadawać tylko do pokazania godziny, a S7 dalej będę mógł spokojnie używać.

 • cycu2007

  Ciekawe czy LG G3 ma jakiekolwiek szanse na aktualizację :)

  • Sq72

   Obawiam się, że nie. G2 skończył lollipopie, tak więc Android 6.0 prawdopodobnie jest ostatnią wersją systemu na g3.

 • Maciej

  To czekam na cyanogenmod 14.
  ????

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona