Samsung Galaxy Tab S3 potwierdzony – premiera we wrześniu

Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami, nowy tablet Samsunga ujrzy światło dzienne już w przyszłym miesiącu. Jego istnienie potwierdziło kolumbijskie biuro Samsunga. Co jeszcze wiemy o Samsungu Galaxy Tab S3?

Lakoniczna informacja, jaka pojawiła się na stronach kolumbijskiego oddziału Samsunga, nie tylko potwierdza istnienie tabletu Tab S3, ale również ustala jego premierę na wrzesień 2016. Nie wiemy, czy będzie to – jak głosiły wcześniejsze pogłoski – pierwszy września, w każdym razie, wygląda na to, że tablet zostanie pokazany niebawem.

Nie dowiedzieliśmy się natomiast, jak Galaxy Tab S3 będzie wyglądał pod kątem sprzętowym. Poza ogólnikową informacją o procesorze z „wielkimi możliwościami” nie zdradzono żadnych szczegółów. Niestety, można spodziewać się, że Samsung będzie w tej kwestii bardzo zachowawczy i Galaxy Tab S3 zaprezentuje tylko kilka ulepszonych rozwiązań względem swojego poprzednika.

Jeżeli bazować na tym, co wyciekło przy okazji przyjęcia tabletu przez TENAA, Galaxy Tab S3 będzie urządzeniem z procesorem Qualcomm Snapdragon 652 oraz pamięcią RAM minimum 3 GB. Do tego przednia kamera 2 megapiksele oraz tylna – 8 megapikseli. Wygląda więc na to, że Samsung nie ma serca do rozwoju linii Galaxy Tab. Ciekawe, jak na takie odświeżone urządzenie zareagują klienci?

Źródło: Samsung

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona