LeEco Le 2s ze Snapdragonem 821 oraz 8 GB RAM!

Pojawiły się kolejne zdjecia smartfonu, nad którym pracuje chińska firma LeEco. Najnowszy Le 2s ma być wyposażony w procesor Snapdragon 821, a także oferować aż 8 GB pamięci RAM. Przyjrzyjmy się bliżej nowemu smartfonowi Chińczyków.

Najwyraźniej nie sprawdzą się informacje o wprowadzeniu procesora Samsunga w najnowszym LeEco Le 2s. Telefon, według ostatnich doniesień, otrzyma układ Qualcomma, czyli Snapdragon 821. Co jednak wzbudza największe zainteresowanie, to wyposażenie smartfonu w aż 8 GB RAM. Że zacytuję klasyka:

Najwyraźniej chiński producent dostrzegł niszę na rynku, którą może zagospodarować. Ciekawe, ilu znajdzie się klientów gotowych wysupłać pieniądze z portfela dla telefonu wyposażonego w tak dużą pamięć RAM? Pozostałe informacje na temat specyfikacji sprzętowej Le 2s nie są już tak kontrowersyjne. Telefon będzie wyposażony w pamięć 64 GB, 5,5-calowy ekran QHD oraz pojedynczą kamerę na tylnej obudowie.

leecole2s

Według niepotwierdzonych jak dotąd informacji, LeEco Le 2s ma pojawić się na rynku już niebawem. Niebawem, bo we wrześniu. Nie znamy jeszcze ceny urządzenia, ani jego początkowej dostępności. Na koniec nasuwa się spostrzeżenie, że w takim tempie przyszłoroczne telefony LeEco będą miały więcej pamięci RAM niż wprowadzane na rynek komputery ;).

Źródło: GizChina

Komentarze

 • FireFrost

  Ciekawe ile realnie z tego RAMu telefon jest w stanie wykorzystać. Prawda taka, że sama specyfikacja nie robi roboty, podzespoły trzeba ogarnąć dobrym softem. To nie sztuka dać 8 gb RAM, a sprawić, że telefon będzie z takiej ilości korzystał, a bateria nie będzie zdychała w połowie dnia. Nie wierzę, żeby LeEco dysponowało softem, który to ogarnie. W praktyce może połowa RAMu będzie wykorzystywana.

  • Hugon Sknadaj

   Nie no, co Ty. Odpalisz Messengera i Facebooka, i już 90% RAMu zajęte :D #optymalizacja

 • Rak to pisal

  GB to Gibabit… jak juz to Gb….

  • GB – gigababajt (GiB – gibibajt)
   Gb – gibabit (Gib – gibibit).

 • Adam Bębenkowski

  Dojdzie podział ekranu i wilozadań

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona