Ważne

Tak wyglądają nowe gogle Samsung Gear VR?

Jakiś czas temu pojawiły się informacje, według których Samsung miałby pracować nad kolejną generacją swoich gogli do obsługi wirtualnej rzeczywistości. Teraz do internetu przedostało się zdjęcie domniemanych okularów. Oraz kilka informacji na temat Samsung Gear VR.

Podstawową przesłanką sugerującą, że Samsung pracuje nad kolejną generacją swoich gogli jest informacja, że w smartfonie Galaxy Note 7 pojawi się port USB typu C. Nie jest to żadne zaskoczenie, aczkolwiek jeżeli Samsungowi zależy na pełnej kompatybilności między goglami, a nowym smartfonem, firma powinna zadbać o wprowadzenie obsługi USB typu C w Gear VR.

Stąd też przypuszczenia, że południowokoreański producent może właśnie pracować nad nowymi okularami do obsługi wirtualnej rzeczywistości. Jeżeli wierzyć doniesieniom, nowy zestaw nosi nazwę kodową SM-R323. Teraz zaś do internetu przedostało się zdjęcie, które sugeruje zmiany w Gear VR.

Podstawową nowością miałby być czarny kolor zestawu. Widać też kosmetyczne zmiany, jeżeli idzie o wygląd samego urządzenia. Niestety, nie wiadomo na razie, co kryje się „pod maską” Samsung Gear VR. Być może informacje na ten temat przedostaną się do internetu niebawem. Można natomiast przypuszczać, że jeżeli Samsung rzeczywiście pracuje nad nowymi goglami, zostaną one wprowadzone na rynek wraz ze smartfonem Note 7, czyli na początku sierpnia.

Źródło: PhonesReview

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona