Ważne

Lenovo K5 Note wkrótce również w wersji z 4 GB RAM

Lenovo K5 Note to dość ciekawy przypadek. Smartfon zadebiutował zaledwie 3 tygodnie (tak, tygodnie, nawet nie miesiące!) po swoim poprzedniku, czyli K4 Note. A już wkrótce Chińczycy wypuszczą jego nieco lepiej wyposażoną wersję.

Indyjski oddział Lenovo zorganizował na swoim profilu na Twitterze minikonkurs. Do wygrania są super słuchawki, a żeby je zdobyć, wystarczy w odpowiedzi na poniższego tweeta napisać, jakim typem multitaskera się jest i w jaki sposób można wykorzystać 4 GB RAM. Należy też dodać hasztag #KillerNote5.

Niestety, konkurs ten skierowany jest wyłącznie do mieszkańców Indii. Nas jednak zainteresował z tego powodu, że Lenovo dość klarownie daje nam do zrozumienia, co jest na rzeczy. A mianowicie to, że wkrótce na rynku pojawi się K5 Note w wersji z 4 GB RAM.

Do nazwy smartfona nawiązuje bezpośrednio ww. hasztag – wystarczy w Google wpisać frazę Lenovo Note 5 i sami zobaczycie, co Wam znajdzie. #KillerNote5 na upartego można też rozumieć dosłownie, jako zabójcę (Galaxy) Note 5, ale trzeba pamiętać, że ten ostatni też ma 4 GB RAM. Osobiście uznałbym to więc za nadinterpretację, również dlatego, że Lenovo nie ma w swoim portfolio pozycji, która mogłaby być killerem zeszłorocznego Notatnika Samsunga.

Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem wydaje się więc ten, że już wkrótce Lenovo zaprezentuje K5 Note w wersji z 4 GB RAM. Znając życie, pozostała specyfikacja pozostanie bez zmian, aczkolwiek w tym przypadku nie ma co narzekać. Zobaczcie sami – pełna specyfikacja tego modelu znajduje się w tym wpisie.

Źródło: Lenovo_in przez GSMArena

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona