Ważne

Aplikacja PRISMA, która szturmem przejmuje portale społecznościowe, wreszcie dostępna na Androida

Jakiś czas temu na portalach społecznościowych nagle pojawił się wysyp zdjęć przypominających obrazy. Tak, to właśnie przez PRISMA, która pojawiła się w App Store. Aplikacja, dzięki swoim filtrom, pozwala w bardzo łatwy sposób przerabiać każde zdjęcie lub obrazek na coś przypominające dzieło wykonane przez artystę malarza. Teraz prawdopodobnie przyjdzie druga fala takich zdjęć, gdyż wczorajszego wieczoru PRISMA oficjalnie pokazała się w Google Play.

Prisma jest bardzo prostą aplikacją, ale jednocześnie w bardzo ciekawy sposób potrafi przerobić każde zdjęcie. Do dyspozycji mamy aż 36 filtrów, których stosowanie może nie jest najszybsze, bo na moim Galaxy S6 zastosowanie jednego może trwać nawet kilkanaście sekund, ale na pewno efektowne. Algorytmy są na tyle ciekawe, że aż chce się sprawdzać co najmniej kilka filtrów dla jednego zdjęcia. Tak to wygląda na jednym z moich zdjęć:

Aplikacja jest darmowa i dostępna na urządzenia z systemem Android 4.1 lub nowszym. Możecie ją pobrać z linku poniżej:

GooglePlay

Źródło: Google Play via PhoneArena

Komentarze

 • niconozomu

  Ta aplikacja nie ma żadnej optymalizacji, nawet nie ładuje podglądy efektów pod zdjęciem. Trochę wstyd tak niedopracowaną aplikację wrzucać do marketu.

 • Paweł Demski

  Nie ma ani podglądu wybranego efektu ani nie można się doczekać przeróbki zdjęcia. Trwa to wieczność i ostatecznie nic nie przerobi.. i to na s7. Porażka

  • niconozomu

   A jak już się podgląd po wiecznym oczekiwaniu załaduje to i tak nic nie przerobisz bo wyrzuca taki komunikat :D

 • VMortens

  No, to jak już rozwiążą te wczesne problemy, to wiecie co będzie aż kapało za wszystkich mediów społecznościowych zamiast tych psich mordek? Teraz będą przeróbki tą appką.

 • zalgowski

  Strasznie długo trwa przerabianie zdjęć, mam nadzieję że to poprawią.

 • jendrush

  To chyba i tak leci przez ich serwery, więc moc obliczeniowa telefonu nie ma tak wiele do znaczenia.

 • Łukasz Zator

  Aplikacja mimo, ze się ją wyłącza działa w tle i zżera baterię. Ostrzegam

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona