Ważne

Mamy próbkę możliwości fotograficznych Xiaomi Redmi Pro

Do premiery Xiaomi Redmi Pro pozostał już niecały tydzień. Pojawia się więc coraz więcej informacji na temat tego modelu, ale wciąż nie wiemy o nim wszystkiego. Tym razem mamy okazję zobaczyć próbkę jego możliwości fotograficznych.

W sieci udostępniono dwa zdjęcia i choć nie są one w pełnej rozdzielczości, tylko skompresowane, to i tak trzeba przyznać, że są one naprawdę dobrej jakości. Śmiało można nawet powiedzieć, że mniej wprawne oko będzie przekonane, że strzelono je profesjonalnym aparatem.

Xiaomi Redmi Pro camera sample 2

Redmi Pro ma mieć podwójny aparat główny o rozdzielczości 13 Mpix z przysłoną f/2.0. Dodatkowo zaoferuje też tryb manualny i możliwość zapisywania zdjęć w formacie RAW. Sądząc po powyższych samplach, Xiaomi zdecydowało się na coś podobnego, jak HTC w One M8 – drugi obiektyw skupia się na głębi, co pozwala m.in. uzyskać efekt rozmycia tła.

Xiaomi Redmi Pro ma zadebiutować 27 lipca. Spodziewamy się, że smartfon zostanie wyposażony m.in. w 5,5-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD (1080×1920), dziesięciordzeniowy procesor MediaTek Helio X25 z Mali-T880 MP4, 4 GB RAM oraz czytnik linii papilarnych.

Źródło: GizmoChina, Phone Radar

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona