Ważne

3 mln osób chce Meizu MX6

A dokładnie – 3,2 mln osób. Tylu potencjalnych nabywców zarejestrowało się na stronach Meizu w przedsprzedaży nowego smartfonu. Uwaga – w jeden dzień!

Meizu MX6 miał swoją premierę dwa dni temu, 19 lipca. Wiele osób jest zainteresowanych kupnem najnowszego urządzenia chińskiego producenta, o czym świadczą chociażby komentarze internautów. Jednak jeszcze dobitniej o popularności smartfonu informuje nas liczba rejestracji na oficjalnej stronie sklepu Meizu.

Ponad 3,2 mln osób wyraziło chęć kupna Meizu MX6 – zaledwie w jeden dzień. To ogromna liczba pokazująca notabene, jak zmienia się rynek smartfonów i jak dużą rolę zaczynają odgrywać jeszcze parę lat temu nieznani producenci. Informacje na temat premiery smartfonu obiegły świat błyskawicznie – ponad 400 serwisów informacyjnych zdecydowało się opublikować tekst na temat urządzenia.

Oczywiście 3,2 mln rejestracji nie oznacza, że tyle osób rzeczywiście kupi MX6. To tylko skala zainteresowania telefonem. Samo urządzenie trafi do sprzedaży niebawem, bo 30 lipca. Ceny nie są wygórowane, w Chinach zaczynają się od 299 dolarów.

Źródło: GizmoChina

Komentarze

 • DanSlenders

  Pewnie większość to pośrednicy.

  • Krzysztofsf

   Masz racje.

   Wpis przy sprzedazy na Allegro “Pre-order wysyłki po 10.08.2016”

 • Preza

  Nie wiem z czego to halo. Ten telefon d..y nie urywa.

 • Alex

  Świetne słuchawki. Obecnie mam mx4 i jest niezawodny. Czekam na mx6 na pewno na niego wymienię czwórkę.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona