Ważne

iPhone 7 i iPhone 6s na jednym wideo

Czym się różni iPhone 7 od swojego poprzednika? Wbrew pozorom, nie jest to wcale łatwe pytanie. Jeżeli zastanawiacie się, jak prezentują się oba urządzenia i jakie są różnice między iPhone 7 i iPhone 6s – warto obejrzeć materiał wideo, który przedostał się właśnie do internetu.

Im bliżej premiery, tym więcej szczegółów na temat iPhone’a 7 przedostaje się do sieci. Wiemy już, że smartfon będzie pozbawiony standardowego wejścia na słuchawki i że zapewne w wersji Plus pojawi się podwójna kamera. Są to jednak detale – jeżeli natomiast idzie o ogólny wygląd, to różnic nie ma zbyt wiele.

Dlatego też warto porównać ze sobą oba urządzenia. Jeżeli ciekawi Was, jak będzie wyglądał iPhone 7 w zestawieniu ze swoim poprzednikiem, warto obejrzeć poniży klip wideo. Nie zachwyca on ani jakością, ani czasem trwania, należy jednak pamiętać, że to nieoficjalny przeciek. Trudno spodziewać się nadzwyczajnej jakości po takim materiale.

Przy okazji warto zwrócić uwagę, co zresztą pokazane jest na wideo, że iPhone 7 ma większą kamerę na tylnej obudowie. Telefon jest też nieco cieńszy i ma inaczej rozmieszczone taśmy antenowe. Szkoda, że nie pokazano iPhone’a 7 Plus, który będzie miał podwójną kamerę.

Premiera iPhone’a 7 już niebawem, bo we wrześniu.

Źródło: 9to5Mac

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona