Ważne

Być może na iPhone 7 popracujesz nieco dłużej

Smartfony Apple nie słyną z wytrzymałej baterii. Pojawiły się jednak informacje, że być może iPhone 7 będzie sobie radził nieco lepiej niż jego poprzednik. Wszystko dzięki większej baterii, jaką ma wprowadzić w swoim smartfonie firma Apple.

Jakiś czas temu Samsung nabijał się z wbudowanej na stałe baterii w iPhone’ach (reklama „The Wall Huggers”). Dzisiaj jakimś dziwnym trafem koreańska firma już nie jest tak skora do śmiechów z niewymienialnej baterii we flagowcach Apple. Ciekawe, dlaczego? ;)

Wracając do iPhone’a, pojawiły się informacje, że tegoroczne wydanie flagowca pojawi się z większą baterią. Zdaniem OnLeaks bateria w iPhone 7 ma mieć pojemność niemal 2000 mAh – dokładnie 1960 mAh. Całkiem sporo, jeżeli porównać to z iPhonem 6s, który liczy sobie tylko 1715 mAh.

Informacja ta dotyczy podstawowego iPhone’a 7, nic nie wiadomo natomiast o wersji rozszerzonej, czyli iPhone 7 Plus. Czy większa o 14 procent bateria „zrobi różnicę”? Zapewne tak, zważywszy że pojawi się najprawdopodobniej z nowym rozwiązaniem szybkiego ładowania baterii. Trudno jednak dzisiaj ocenić, na ile pogłoska jest prawdziwa – na razie nie potwierdzają jej inne źródła.

Źródło: @OnLeaks

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona