Ważne

Android 7.0 Nougat wkrótce trafi na Nexusy

Kiedy dokładnie pojawi się Android 7.0 Nougat? Na razie wiemy tyle, że premiera kolejnej dużej aktualizacji mobilnego systemu Google’a będzie miała miejsce w tym roku. Ostatnie przecieki pokazują nam jednak możliwą datę wprowadzenia Androida 7.0.

Informacje wyciekły ze stron kanadyjskiego operatora sieci komórkowej, firmy Rogers. Na liście planowanych aktualizacji dla tabletu Nexus 9 znajduje się Android 7.0 Nougat. Aktualizacja znalazła się z informacją “Wkrótce!”. Można więc spodziewać się, że niebawem system trafi na te urządzenia.

Niestety, poza informacją “Wkrótce!” nie podano, kiedy dokładnie uaktualnienie miałoby się pojawić. Spekuluje się natomiast, że poza Nexusem 9 Androida 7.0 niebawem otrzymają pozostałe Nexusy. Aktualizacja miałaby pojawić się w ciągu 1-2 miesięcy i objąć takie urządzenia, jak Nexus 6P, Nexus 6, Nexus 5X oraz Nexus 5.

Warto jeszcze przypomnieć, że HTC jakiś czas temu ogłosił, że jego urządzenia – HTC 10, One M9 oraz One A9 – też otrzymają aktualizację do Androida 7.0. Nie podano jednak żadnej daty, a doświadczenie wskazywałoby, że uaktualnienie najpierw zostanie wydane na Nexusy. Aktualizację z pewnością otrzymają od razu nowe Nexusy, nad którymi pracuje HTC – premiera we wrześniu.

Źródło: Mobile Syrup

Komentarze

 • miśnamiarę

  …chroń nas Panie Boże przed aktualizacjami google, które tylko spowalniają urządzenie a każda kolejna aktualzacja zbliża nas do wymiany sprzętu na nowy!

  • cukru

   Nikt nikogo do aktualizacji nie zmusza.

  • stark2991

   Chyba za dużo przebywasz na słońcu ostatnio

   • Oizo

    Wspomnicie jego slowa kiedy wyjdzie Andek 7.0 na nexusa 5

    • Konrad Nosal

     nie wyjdzie.

 • technologicznieniepojete

  Nikt również nie zmusza do kupna nowego sprzętu (co pół roku)

 • Tomasz Salich

  Na telefonach od Samsunga już za dziewięć miesięcy.

 • Gaman Damian

  Czy Android N trafi na Moto G 2015 ? Różne źródła podają różne informacje .

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona