Ważne

Tak wygląda Xiaomi Mi 5s z podwójnym aparatem

Do internetu wyciekły rendery przygotowywanego przez Xiaomi smartfonu Mi 5s. Tegoroczny następca Mi 5 będzie wyposażony w podwójną kamerę. Znajdzie się też kilka innych nowości.

Mi 5s będzie najprawdopodobniej miał 5,5-calowy ekran Full HD, a do tego wcześniejsze przecieki sugerują, że zostanie wyposażony w 6 GB pamięci RAM. Smartfon będzie oferował jeszcze czytnik linii papilarnych, technologię Force Touch znaną z iPhone’a 6s oraz podwójną tylną kamerę.

Tak przynajmniej sugerują ostatnie rendery Xiaomi Mi 5s, które przedostały się do sieci. Na zdjęciu notabene widzimy czarną wersję smartfonu – bez wątpienia będą też inne rozwiązania kolorystyczne. Opcja z podwójną kamerą wydaje się bardzo prawdopodobna – nawet, jeżeli rendery są nieprawdziwe. Jakiś czas temu Xiaomi zamówiło podwójne aparaty od Samsunga.

Mi-5s-render

Więcej szczegółów na temat Xiaomi Mi 5s nie znamy. Nie jest też wiadome, kiedy smartfon pojawi się w sprzedaży. Xiaomi Mi 5 został zaprezentowany pod koniec lutego tego roku. Można oczekiwać, że chiński producent nie będzie się spieszył z szybkim wprowadzeniem jego następcy na rynek

Źródło: GizmoChina

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona