Ważne

S-Pen w Galaxy Note 7 zaoferuje wiele nowych funkcji

Seria Galaxy Note swoją ogromną popularność zawdzięcza przede wszystkim dedykowanemu rysikowi S-Pen, który umożliwia wykonywanie wielu dodatkowych czynności. W Galaxy Note 7 również go nie zabraknie, ale Koreańczycy postanowili wyposażyć go w kilka nowości.

S-Pen ma otrzymać udoskonalony Bluetooth LE, natomiast okno Air View nowy słownik oraz możliwość dyktowania tekstu. Ma się też pojawić funkcja Always on Demand, która może być udoskonalonym S Memo. Co ciekawe, wspomina się też o bezramkowym wyświetlaczu – zdaje się to potwierdzać, że ekran w Galaxy Note 7 zachodzić będzie na obie krawędzie.

Poruszono również jedną kwestię, a mianowicie kwestię skanera tęczówki oka. Bo choć nie do końca wiemy, jak ma on wyglądać, to już pewne jest, że znajdzie się na wyposażeniu tego smartfona. Według przekazanych informacji, ma on nie tylko odblokowywać urządzenie, ale również dawać dostęp do poszczególych folderów, aplikacji czy dokumentów.

Premiera Samsunga Galaxy Note 7 odbędzie się najprawdopodobniej 2 sierpnia – wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie, ale raczej nie powinno się nic tu zmienić, ponieważ data ta powtarzała się w wielu poprzednich przeciekach.

Źródło: iGyaan

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona