Ważne

Chcesz mieć 6 GB RAM-u w Xiaomi Mi 5? Nie ma sprawy

Gdy Xiaomi Mi 5 zadebiutował w lutym wszyscy mówili: wow! Teraz na tegorocznego flagowca Xiaomi w ten sposób reaguje zdecydowanie mniej osób, ponieważ konkurenci również zaprezentowali swoje propozycje. Niektórzy nawet z 6 GB RAM. 4 GB RAM dla niektórych wygląda więc już słabo. Ale kto powiedział, że Mi 5 nie może mieć 6 GB RAM? Przecież w Chinach wszystko jest możliwe ;)

Jeśli poszukać, to w chińskich sklepach bez większego problemu można znaleźć ofertę podmiany obecnej (3 GB lub 4 GB) kości RAM na 6 GB kość RAM Samsunga 1866MHz LPDDR4 dual channel. Cena takiego zabiegu waha się od 185 do 285 juanów, czyli od (mniej więcej) 115 do 175 złotych. Nie jest to więc zbyt dużo, zwłaszcza, że jest to poważna inwestycja, która da porządnego kopa smartfonowi.

Oczywiście ww. kwota obejmuje zarówno sam komponent, jak i jego implementację – klient nie musi tego robić we własnym zakresie. I całe szczęście, ponieważ mało kto chciałby grzebać we wnętrzu swojego Mi 5 – to zadanie dla bardziej wprawionych w temacie.

Poniżej możecie zobaczyć screeny i zdjęcia, udowadniające, że operacja się udała (i to nie raz, a co najmniej dwa razy) i że smartfon z powodzeniem wykrył nową kość z RAM-em oraz nie ma problemów z działaniem. Przeciwnie – teraz musi dosłownie śmigać jak rakieta! Dodatkowo sprzedawca daje 180-dniową gwarancję, więc w razie kłopotów po przeszczepie klient nie zostaje sam z problemem.

Xiaomi Mi 5 6 GB RAM

Źródło: GizmoChina

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona