Ważne

Ulefone U007 będzie obsługiwał gesty

Na temat smartfonu Ulefone U007 pisaliśmy już jakiś czas temu, omawiając jego specyfikację. Tym razem producent urządzenia liczy na to, że przekona do siebie nowych klientów, wprowadzając obsługę gestów. Przekonajmy się, jak to wygląda.

Nie mówię tutaj o tradycyjnych gestach palców na ekranie smartfonu, ale również rozpoznawaniu gestów bez dotykania urządzenia. Mimo niezbyt – mówiąc delikatnie – dobrych komponentów, Ulefone U007 ma zachęcać do siebie użytkowników ciekawymi rozwiązaniami. Producent przygotował materiał wideo, na którym możemy obejrzeć przykładowe gesty, z jakich będziemy mogli skorzystać.

Oprócz coraz bardziej standardowego budzenia ekranu dotykiem, mamy gesty dzwonienia czy uruchamiania poszczególnych aplikacji z poziomu zablokowanego i wygaszonego ekranu. Ciekawe, komu będzie chciało się je zapamiętywać, zwłaszcza że wygląda na to, że liczba kombinacji może być całkiem spora.

Ulefone U007 będzie również oferował możliwość bezdotykowego przeglądania zdjęć czy zmieniania muzyki. Po włączeniu specjalnego trybu wystarczy przesunąć ręką nad urządzeniem. Nic nowego, ale może się przydać, jeżeli będziemy akurat mieli brudne ręce.

Czy tego typu rozwiązania przyciągną klientów? Śmiem wątpić.

Źródło: GizChina

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona