Wiko VIEW

Nubia Z11 już dostępna w międzynarodowej przedsprzedaży

Nubia Z11 to jeden z najciekawszych flagowców ze Snapdragonem 820, jaki zadebiutował od początku roku. Oprócz świetnego wyposażenia oferuje również interaktywne ramki, umożliwiające wykonywanie niektórych czynności za pomocą przypisanych do nich gestów. Jeśli więc smartfon wpadł Wam w oko, to już możecie go zamówić.

Nubia Z11 dostępna jest w ofercie Oppomart zarówno w wariancie podstawowym, czyli z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej, jak i wyższym, tj. z 6 GB RAM i 128 GB przestrzenią na pliki użytkownika. Ten pierwszy kosztuje 499 dolarów (około 2000 złotych), natomiast drugi 699 dolarów (około 2800 złotych).

Trzeba jednak pamiętać, że o ile pierwszy dostępny jest w trzech kolorach (srebrnym, szarym i złotym), o tyle drugi już tylko w złotej obudowie. Przesyłka jest bezpłatna, natomiast za 20 dolarów (około 80 złotych) można wybrać priorytetową, w dodatku z gwarancją nienaliczenia podatku.

Z pełną specyfikacją i opisem Nubii Z11 możecie zapoznać się w tym wpisie.

Źródło: Oppomart

Komentarze

 • Marek

  Na dzień dzisiejszy (30 czerwiec 2016 r), według aktualnego kursu $ po przeliczeniu $499 na polskie ZŁ Z11 z 64GB pamięci wychodzi 1985 zł. Ja i autor wiadomości chyba mieszkamy w dwóch różnych krajach. A szkoda, bo już prawie kupowałem.

  • Adam Szostek

   W euro wychodzi koło 1958zl więc niemal tak samo. Podobnie jak przedmówcą proszę autora o korektę tekstu, bo wprowadza w błąd

 • Marek

  W cenie ~2000 zł, to jest już spory wybór. W zasadzie, to w naszych polskich warunkach lepiej jest kupić Huawei P9, albo skorzystać z Allegro i wybrać za 2 stówki więcej Galaxy S7. Nie mogę też pominąć faktu, że za ~750 zł można kupić Xiaomi Redmi Note 3 Pro, który jest bardziej niż wystarczający i będzie “mocny” na kolejne dwa lata. “Głupie” UMI Super będzie lepsze w kwestii cena/wydajność.

 • Maciej Szkudlarek

  W zasadzie to cenowo podobnie do mi5 pro, a nawet taniej (ta wersja 4/64)

 • Foorio

  Nie kupie niczego co reklamuje Krystyna!

 • asd

  drogo.. za drogo.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona