Wiko VIEW

Oto tylny panel iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus

Karnawał zdjęć i przecieków na temat iPhone’a 7 trwa w najlepsze. Do internetu właśnie wyciekły kolejne zdjęcia przedstawiające tylną obudowę tegorocznego flagowca firmy Apple. Widzimy na nich zarówno smartfon z jednym aparatem, jak i z podwójną kamerą.

Wszystko zależy oczywiście od modelu iPhone’a 7. W wersji mniejszej, podstawowej, iPhone 7 ma być wyposażony w standardowy, pojedynczy aparat. Jednakże w przypadku większego modelu, czyli iPhone’a 7 Plus, pojawi się podwójna kamera. Zdaniem niektórych nie będą to jedyne różnice w urządzeniach, zaś większy iPhone zostanie z “Plusa” przemianowany na “Pro”.

Jakkolwiek by nie było, nowe zdjęcia potwierdzają w 100% dotychczasowe doniesienia na temat iPhone’a 7. A zatem, co widzimy na fotografiach:

 • nie zmieni się wygląd iPhone’a
 • znikną taśmy anteny na obudowie
 • brak portu na słuchawki
 • podwójna kamera w wersji Plus

Oczywiście, wszystko to są pogłoski i sporo jeszcze może się zmienić do czasu premiery urządzenia. Ta zaś odbędzie się pewnie na początku września. Pamiętając jednak dotychczasowe historie przecieków sprzed prezentacji kolejnych wersji iPhone’a, nie spodziewałbym się zaskoczenia.

Najprawdopodobniej tak właśnie będzie wyglądał nowy smartfon Apple, a uważnie śledzący przecieki jeszcze przed jego premierą będą w posiadaniu 95% informacji na jego temat. Cóż, takie czasy – trudno dzisiaj ukryć cokolwiek przed wścibskimi, nawet takiej firmie, jak Apple.

Źródło: Instagram, NWE

Komentarze

 • miku666

  i tera będą mieć PORZĄDNE wytłumaczenie czemu aparatu w wariancie PLUS są wystające no ciekawe jak wytłumaczą wersję zwykłą

 • zalgowski

  Dlaczego przy każdym “przecieku” piszecie tak, jakby było to już potwierdzone. Dalibyście chociaż znak zapytania w tytule.

 • Clarity

  W ajfonach nigdy nie było “taśm anteny” (pizgam ze śmiechu;) na obudowie. Na obudowie są paski z tworzywa, które nie rozprasza sygnału i pozwala antenom normalnie funkcjonować bez istotnych strat sygnału przy zastosowaniu aluminiowej obudowy. Widać, że za artykuł zabrała się osoba, która nie ma najmniejszego pojęcia o czym pisze;)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona