To już prawie pewne – nowy Galaktyczny Notatnik to Note 7. Znamy też część jego specyfikacji

W ciągu ostatnich kilku dni nowy Galaxy Note to chyba najgorętszy towar. To o nim w sieci jest najgłośniej i najwięcej plotek i przecieków właśnie na jego temat wychodzi na światło dzienne. Ostatnio wyciekło logo, a teraz poznaliśmy cześć specyfikacji.

Wczoraj Evan Blass na swoim Twietterowym koncie opublikował wiele informacji na temat nadchodzącego Galaxy Note. Pierwsze, co wyjawił, to prawdopodobne logo, które znajdzie się na pudełku i widoczne jest jako obrazek wyróżniający ten wpis. Później znany leakster wyjawił kilka informacji na temat specyfikacji.

Zgodnie z tym, co pisał, Galaxy Note 7 będzie mieć skaner tęczówki oka, nad którym Samsung pracował od dawna, a sugerowano, że może pojawić się już w Galaxy S5, co oczywiście się nie wydarzyło. Nadchodzące urządzenie koreańskiego koncernu ma mieć 5,7-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości QHD (2560 x 1440 pikseli). Na dane użytkownika ma być 64 GB pamięci wbudowanej wraz ze slotem na karty microSD. Nowy produkt ma mieć także przednią 5 Mpix kamerę przednią oraz 12 Mpix aparat główny w technologi Dual Pixel. Dodatkowo ten Galaxy Note ma spełniać normę IP68, a więc ma być pyło- i wodoodporny. Koreański producent ma produkować swój nowy Notatnik w trzech kolorach. Flagowiec z S Pen ma być dostępny w czarnym, srebrnym i niebieskim kolorze.

Zazwyczaj to, co pisze Evan Balss, się potwierdza. Cóż, pozostaje poczekać nam do sierpnia, bo już na początku tego miesiąca powinna odbyć się jego premiera w Nowym Jorku. Mówi się o 2.08.

Źródło: Twitter

Komentarze

 • Zenone

  Pomyśleć że dopiero w Note 9 będzie czytnik DNA wbudowany w 6,5″ wyświetlacz True3dOled.

  • Preza

   W note 10 by odblokować trzeba będzie dać próbkę moczu :)

   • Dr.Kamil

    A to babcie klozetowe będą mieć biznes ;)

 • typs

  Przynajmniej złodziej będzie mieć trudniejszy dostęp do skradzionego telefonu. Dotychczas trzeba było odciąć palec zeby przylozyc do skanera linii papilarnych, teraz trzeba będzie wydłubać oko. S powoduje to wzrost brutalnych przestępstw wśród złodzieji telefonów.

  • No tak, bo tyle przypadków odcinania palców się zdarzyło od czasu pojawienia się tej funkcji w telefonach.

  • BigW

   Strach pomyśleć co teraz będą wydlubywać…

 • Ciekawe jak rozwiążą problem wodoodporności wnęki na rysik

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona