Ważne

Pierwszy smartfon ze Snapdragonem 821 i 8 GB RAM możemy zobaczyć już 29 czerwca

LeEco (jeszcze wtedy pod szyldem LeTV) w styczniu tego roku jako pierwsze zaprezentowało smartfon z czterordzeniowym Snapdragonem 820. Dało to marce nie tylko (krótką, bo krótką, ale zawsze) przewagę nad konkurentami, ale dzięki temu usłyszał również o niej cały świat. Jej renoma i popularność sukcesywnie rośnie, a już za kilka dni Chińczycy mogą ponownie pokazać, że są w czymś pierwsi.

Na 29 czerwca zaplanowano premierę nowego smartfona, co zapowiada opublikowany przez LeEco poster. Widać na nim wystrzelony z pistoletu pocisk, który leci z tak dużą prędkością, że aż żarzy się powietrze przed nim. Sugeruje to, że już za niespełna tydzień możemy zobaczyć najszybsze urządzenie na rynku. I choć sam producent nie zdradza żadnych szczegółów na jego temat, to ostatnio pojawiła się ciekawa plotka na temat planów Chińczyków.

Otóż LeEco podobno szykuje do prezentacji podrasowanego Le Max 2. Doniesienia sugerują, że ma to być pierwszy smartfon nie tylko z czterordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 821 (chrapkę na niego mają również AsusXiaomi oraz HTC), ale i z 8 GB RAM. Takie połączenie z pewnością zapewniłoby temu modelowi niespotykaną do tej pory szybkość, na którą kładzie nacisk opublikowany przez producenta poster.

LeTV LeEco Le Max 2 8 GB RAM Qualcomm Snapdragon 821

Oczywiście istnieje szansa (i to – niestety – całkiem spora), że LeEco 29 czerwca zaprezentuje nie podrasowanego Le Max 2, a zupełnie coś innego. Jednak nie mamy wiedzy o żadnej alternatywie, więc pozostaje nam czekać czy rzeczywiście już za kilka dni Snapdragon 820 i 6 GB RAM staną się passe.

Źródło: GizmoChina

Komentarze

 • cyc997

  Ktoś może mi wytłumaczyć na co komu 8GB RAM w smartfonie?

  • cukru

   Żeby potem ograniczyć liczbę otwartych aplikacji w tle ze względu na żywotność baterii (patrz: One Plus 3). LeEco próbuje być pierwsze w dziwnych kategoriach: najpierw usunięcie jacka, teraz 8 GB ramu.

   • cyc997

    Wolałbym 4gb ram – to i tak aż nadto i dobry dac + jack 3,5mm

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona