30 czerwca Vivo zaprezentuje dwa nowe smartfony: X7 oraz X7 Plus

Od co najmniej kilku dni Vivo regularnie publikuje kolejne teasery, zdradzające coraz to więcej na temat nadchodzącej nowości, czyli Vivo X7. Tym razem ujawniono datę jej premiery – ujrzy ona światło dzienne już 30 czerwca i to nie sama, ale razem z Vivo X7 Plus.

Co ciekawe, jest to pierwszy raz, kiedy słyszymy, że pojawi się również model z Plusem w nazwie. Na jego temat nie wiemy jednak nic. Na szczęście Vivo hojnie dzieliło się informacjami na temat samego Vivo X7. Wiemy już, że smartfon zostanie wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 652 z układem graficznym Adreno 510, 4 GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej, aparat główny 16 Mpix oraz czytnik linii papilarnych, zatopiony w klawiszu Home.

Pozostałe elementy specyfikacji, jak przekątna i rozdzielczość wyświetlacza oraz technologia, w jakiej został wykonany, rozdzielczość przedniej kamerki czy pojemność akumulatora pozostają na ten moment nieznane. Nie wiadomo też, pod kontrolą której wersji systemu operacyjnego Android będą pracować oba modele.

Vivo X7 Vivo X7 Plus

Źródło: GizChina

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona