Ważne

SM-N930F zauważony na stronie Samsunga, czyli nowy Galaxy Note 7 na Europę

Nowy Galaxy Note zostanie zaprezentowany już niebawem. Do sieci wyciekło zaproszenie na Samsung Unpacked, który ma się odbyć 2 sierpnia, a więc już za dosłownie kilka tygodni. Zgodnie z numeracją powinien to być Note 6, ale krążące plotki mówią, że będzie to Note 7. Teraz poznaliśmy także prawdopodobną nazwę kodową tego modelu, czyli SM-N930F.

SM-N930F została dostrzeżona w adresie jednej z podstron Samsunga. Jak można się spodziewać, będzie to następca Note 4 (SM-N910) i Note 5 (SM-N920). W przypadku już istniejących telefonów można tam poznać bardzo wiele informacji takich jak: procesor i jego taktowanie, rozdzielczość ekranu i aparatu. Niestety, w przypadku SM-N930F, na wspomnianej stronie nie ma żadnych informacji.  Samsung-Galaxy-Note-SM-N930F

Prawdopodobnie SM-N930F to „płaska” wersja nowego Notatnika, a ta z zakrzywionym ekranem będzie oznaczona jako SM-N935_. Na początku spekulowano o dwóch wariantach Galaxy Note, lecz ostatnio mówi się tylko o tej z zakrzywionym ekranem. Jeśli faktycznie tak będzie, to być może nigdy nie poznamy SM-N930F mimo, że Samsung go testuje.

Wszystkiego dowiemy się już niebawem, więc pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość.

*na grafice wyróżniającej Galaxy Note 5 i S6 Edge Plus

Źródło: phonearena

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona