Wiko VIEW

Wczoraj zadebiutował Redmi 3S, a dziś Redmi 3X – czym się różnią?

Spodziewaliście się zobaczyć dziś kolejny smartfon od Xiaomi? Ja też nie. Tymczasem dzień po Redmi 3S Chińczycy zaprezentowali Redmi 3X. Jak bardzo różnią się oba modele? Wbrew pozorom są niemal identyczne.

Niemal to słowo-klucz. Bez powodu przecież Xiaomi nie wypuszczałoby na rynek klona zaprezentowanego zaledwie jeden dzień wcześniej smartfona. Zmian względem – nazwijmy to – pierwowzoru nie ma jednak zbyt wiele. Redmi 3X, w przeciwieństwie do Redmi 3S, został stworzony na wyłączność China Unicom i tylko karty z tej sieci obsłuży. Klienci dostaną też wybór tylko pomiędzy srebrną, a złotą wersją kolorystyczną, nie pojawi się natomiast szara.

Ostatnią różnicą jest ta, że Redmi 3X dostępny będzie tylko w jednej konfiguracji: z 2 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej (Redmi 3S można kupić w wersji 2 GB/16 GB i 3 GB/32 GB). Jej cenę ustalono na 899 juanów (około 550 złotych bez podatku). Jeśli sięgniecie pamięcią, to pierwowzór tyle kosztuje w wariancie 3 GB/32 GB.

Xiaomi Redmi 3X

Pozostała specyfikacja pozostaje bez zmian w obu przypadkach. Jeśli chcecie ją sobie przypomnieć, odsyłam Was do tego wpisu.

Źródło: Xiaomi przez GizmoChina

Komentarze

 • I†achi

  Czyli właściwie dla nas to tylko ciekawostka. No i gut.

  • 中国

   Adam Machaj z młodzieży wszechpolskiej działa w chinach od lat. Od lat wychwala w niebiosa Chińską Republikę za jej kapitalistyczną postępowość, pomijając aspekt praw obywatelskich. I kto jest lewakiem? Choć jeszcze tak niedawno chciał tam spuścić bombę atomową. A teraz reklamuje kolesi którzy wpychają szałmi choć są lepsze i korzystniejsze dla polaków opcje z państwa środka niż ta szemrana firemka szałmi z iksem … Jest tak bezczelny że promuje chińską partię komunistyczną i jej operatorów komórkowych w naszym kraju, przez youtube który nie jest dostępny dla chińczyków jak tysiące innych portali które są w chinach są cenzurowane. Tego ten debil nie widzi :P

   • Stefan P.

    Onety (na którym ma bana) Interie i inne wirtualne są dwie przecznice dalej. Potężny minus za ortografię.

   • cukru

    Jak to możliwe, że filtr spamu łapie normalne komentarze a takich nie.

 • Krataja

  Hej, ja właśnie myślę nad zakupem ktoregos z redmi 3 (zwykly, note pro
  lub 3s) ale mam pytanie o obsluge kanalow LTE. Czy wszystkie te słuchawki dzialaja na LTE w PL?
  Słyszałem, ze wersja note 3 pro obsluguje 100% polskiego lte a co z
  redmi 3s? Wolalbym 5 cali niż 5.5

  • I†achi

   wszystko poza LTE 800

 • wolik

  Ale Chińczycy ruszyli z kopyta… Wie ktoś czy jest w ogóle szansa, że te ich fony kiedyś wejdą do jakiegoś mediaexpert? Bo oni owszem ofertę mają super i na pewno coś wybiorę, ale mogliby też wprowadzić takie bajery, bo się zajarałem;)

  • Maciej Szkudlarek

   nie ma szans

 • Maciej Szkudlarek

  moim zdaniem ładniejszy od zwykłego 3

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona