Ważne

Wideorecenzja Huawei P9 Lite

Huawei P9 Lite bardzo chciałby powtórzyć sukces zeszłorocznego poprzednika, czyli P8 Lite, który okazał się sprzedażowym sukcesem. By mu się to udało, jego cena musi jeszcze nieco spaść, ale to jest wyłącznie kwestią czasu – wydaje mi się, że nastąpi to prędzej niż później. Kilka dni temu zaprosiłam Was do przeczytania recenzji Huawei P9 Lite. Dziś natomiast mam dla Was wideorecenzję.

Oprócz zapoznania się z recenzją tekstową Huawei P9 Lite, zapraszam do innego ciekawego, moim zdaniem materiału, w którym porównałam P9 Lite z zeszłorocznym flagowcem, P8 – znajdziecie go tutaj.

Komentarze

 • Longmanus

  Pytam, bo nie wiem – w przypadku np. P9 lite – w slocie nr. 1 mam kartę “do gadania”, w slocie nr. 2 “do netu”, w telefonie jest włączone na stałe udostępnianie internetu dla komputera, teraz pytanie właściwe,
  jeśli ktoś zadzwoni na kartę nr. 1 to rozłączy mi ten net na czas rozmowy czy nie ?, byłbym wdzięczny za re. oczywiście nie teoretyczne ;-)

  • Arrczi

   Podbijam temat i proszę o sprawdzenie.

  • Hej,

   przepraszam, że dopiero teraz, ale byłam na wyjeździe.

   W momencie prowadzenia rozmowy na pierwszej karcie, podczas udostępniania internetu z drugiej karty, niestety, net się rozłącza.

   • Longmanus

    Ok, dzięki – dobrze że byłem leniwy i nie chciało mi się pisać tylko chciałem skopiować i cofnąłem się do wątku :-). Chciałem ponowić pytanie w dzisiejszej recenzji.
    Dzięki za re. – jednak zostanę przy zestawie telefon plus mobilny router.

 • wolas

  Ja mam P9 Lite i serio mogę polecić. fajny gadżet. Ja kupiłem w MediaExpert

 • Tomasz Ścianowski

  Witam serdecznie. Mam pytanie o głośność nagrywania filmów przez P9 Lite. Nagranie mówiącej osoby z odległości ok 2 metrow jest prawie nieslyszalne. Czy to można jakoś wyregulować? Pozdrawiam – Tomasz

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona