iPhone 7 będzie dostępny również w… niebieskiej wersji?

Już nie Space Gray, ale Deep Blue. Apple podobno wprowadzi na rynek nowy kolor obudowy dla iPhone’a 7 – ciemnoniebieski. Skąd taki pomysł?

Dotychczas Apple oferował dwie zbliżone linie kolorów obudowy iPhone’a – Silver Gray i Space Gray. Nie różnią się one specjalnie od siebie, to wciąż dwa odcienie szarości. Według najnowszych doniesień firma Tima Cooka ma zrezygnować z jednego koloru (czyli Space Gray), a zamiast niego wprowadzić bardziej wyróżniający się.

Tym mocniejszym akcentem ma być Deep Blue, czyli ciemnoniebieski. Tak przynajmniej twierdzą japońskie źródła. Pozostałe kolory – Gold, Rose Gold i Silver – mają nie ulec zmianie. Niebieski iPhone – hmm, czy to nie będzie trochę dziwne?

Osobiście wolałbym powrót do wcześniejszej linii kolorów – biały i czarny, ale co ja tam wiem, w końcu faceci nie rozróżniają kolorów ;). Jedyną tezą wspierającą pogłoskę o Deep Blue jest taka, że rzeczywiście kolory Space Gray i Silver Gray niewiele różnią się od siebie. Być może więc ktoś w Apple pomyślał, że na miejsce jednego warto by wprowadzić bardziej wyrazisty kolor.

Jak będzie naprawdę, przekonamy się niebawem.

Źródło: Apple Insider

Komentarze

 • Maciej Szkudlarek

  Może chcą umożliwić odróżnienie 7 od 6s

  • DanSlenders

   Zapewne tak będzie, bo wszystko wskazuje na to, że zmian będzie najmniej, jeśli chodzi o przeskok z wersji czystej na s.
   W końcu chłopaki od Spidera będą mieli kolejny powód, by jechać do Drezna

 • Igor Langer

  Wszystko pięknie ale space gray pasował mi ze względu na cały czarny ekran. A niebieski i biały ekran z białymi fugami? No nie wiem.

 • Tomasz Salich

  Mi się ten niebieski podoba.

 • Marcin

  Niebieski, metalowy HTC one wygląda świetnie, czerwony jeszcze lepiej, to dla czego iPhone nie może być? 7s będzie też w czerwieni xd

 • fred

  Zmieści się w 4 tysiach?

 • ZIBRA

  “ale co ja tam wiem, w końcu faceci nie rozróżniają kolorów ;). ”
  …. Ja rozróżniam ale ok…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona