Bluboo Maya będzie można kupić już za… 9,99 dolarów

Istnieje niezliczona liczba sposobów na wypromowanie nowego smartfona. Można wpompować grube miliony w wymyślną kampanię reklamową, płacić gwiazdom i celebrytom za pokazanie się z danym urządzeniem na dużej imprezie lub rozdawać (za darmo) sprzęt trendsetterom. Można też powalczyć o klienta niską ceną, bo to właśnie ona w znaczącej większości najbardziej się liczy. Bluboo już raz zdecydowało się sprzedawać bardzo tanio model Picasso, a teraz zamierza to powtórzyć. Tylko, że Maya ma kosztować… 9,99 dolarów!

Regularna cena tego smartfona ma wynosić 99,99 dolarów. W przedsprzedaży, podobnie, jak miało to miejsce w przypadku Picasso, zostanie ona obniżona do 69,99 dolarów, czyli o 30%. To jednak jeszcze nie koniec. Podczas przedsprzedaży mają zostać zorganizowane dodatkowe promocje, pozwalające kupić Mayę za zaledwie 9,99 dolarów!

Na razie nie są znane dokładne szczegóły tej akcji. Nie wiadomo więc, jakie warunki trzeba będzie spełnić, żeby nabyć smartfon za tak śmiesznie niską kwotę. Nie piszcie jednak w komentarzach, że i tak wszystko wykupią ruskie boty, ponieważ jednemu z naszych Czytelników podczas podobnej promocji udało się “wyrwać” Bluboo Picasso za 49,99 dolarów. Jest więc szansa, że tym razem to komuś z Was się poszczęści i dostanie Mayę za dziesięć dolców.

*Na grafice wyróżniającej i filmie macie po raz pierwszy okazję zobaczyć, jak będzie wyglądał tył Bluboo Maya.

Źródło: GizmoChina

Komentarze

 • xD

  Na jakiej stronie polować na to? :)

  • Jak Bluboo tylko zdradzi szczegóły tej akcji, na pewno się nimi od razu z Wami podzielimy :)

 • Krzysztofsf

  Modemy bez LTE beda.

 • Maciej Szkudlarek

  Po tytule można stwierdzić że 9,99$ to stała cena…

 • Krzysztofsf

  Jest szansa na recenzję?

  • Ważniejsze są dla nas urządzenia oficjalnie dostępne w Polsce, ale egzotyczne nowości też staramy się testować. Zobaczymy, co da się zrobić.

 • madmax

  Lipny ten telefon jest – nie działa w nim 3G poza miastem a do tego nie ma LTE. Nie lepiej dołożyć do neffosa?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona