Ważne

Można już zamawiać LeEco Le Max 2

Wprawdzie zapowiedziany został jeszcze w kwietniu, to jednak dopiero teraz trafia do sprzedaży. Można już zamawiać smartfon Le Max 2 – z opcją 6 GB pamięci RAM.

Dotychczas w opcji zamówień dostępna była jedynie wersja z 4 GB pamięci RAM, teraz firma LeEco postanowiła zrealizować resztę zapowiedzi i wprowadziła na rynek również bardziej rozbudowaną wersję swojego smartfonu.

Jeżeli chodzi o specyfikację techniczną Le Max 2, to opisaliśmy ją jeszcze w kwietniu. Warto przejrzeć sobie to podsumowanie, jeżeli zastanawiacie się nad kupnem smartfonu chińskiego producenta.

Niestety, tzw. pre-ordery, jakie uruchomiła firma LeEco, dostępne są na razie wyłącznie z oficjalnego sklepu online LeMall.com. Z dostawą dopiero za 2-3 tygodnie. Natomiast w przyszłym tygodniu planowane jest wejście ze sprzedażą na teren Indii. Le Max 2 w wersji 6 GB RAM został wyceniony na 2699 juanów, czyli 409 dolarów.

Źródło: GizmoChina

Komentarze

 • LeMniam

  Ma ktoś LeEco Max 2 i może go choćby w skrócie polecić lub odradzić jego zakup.

 • Andrzej

  Mam go 3 dni i jak na razie pozytywnie go oceniam. Jest jednak pewne mankamenty. Problem ze skanerem – 10% skuteczności. Ale to może być wina MC13, który nie jest oryginalnym softem telefonu. Android płynnie działa i to bardzo ale widać nie jest doskonały. Antutu ponad 140k mówi samo za siebie.Poza tym na razie nie można się do niczego przyczepić. Polecam.

 • Andrzej

  Niestety, mój LeEco padł mi wczoraj. Zgasł po cichutku,zapalił czerwoną diodę i już nie dał się włączyć. Szkoda, bo do tego momentu działał świetnie (oprócz skanera) . Sklep w którym go kupowałem (chyba jedyny ze sprzedażą tego telefonu w kraju) przysłał mi druk zwrotu i jak widać solidnie do tego podchodzi. Mam nadzieję, że do końca wywiąże się ze swojego dobrego podejścia. A telefonu żal……..

  • janek

   napisz w jakim sklepie go kupiłeś i za ile
   potem daj znać, czy dostałeś nowy, albo zwrot kasy

 • janek

  używał go ktoś do gogli VR ?

 • Norbert Nowakowski

  Koledzy dzisiaj zamówili wersje 432 i zapłacili po 889 zł z kurirem DPD do Polski. Cena świetna jak za taki sprzęt..

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona