Ważne

Jesteście użytkownikami Zenpad 8 (Z380C)? Asus ma dla Was „słodką” niespodziankę

Czasami producenci potrafią zrobić dzień użytkownikom swoich urządzeń. Jak poinformował nas jeden z Czytelników, Asus udostępnił właśnie aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow posiadaczom tabletu Zenpad 8 (Z380C).

Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie fakt, że wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazywały na to, że ten model nie otrzyma nowej wersji systemu. Nawet sam Czytelnik nieco „pogrzebał” i nie natrafił na żadną wzmiankę na ten temat. Asus, owszem, udostępnił listę urządzeń, które mają zostać zaktualizowane w tym kwartale do Androida 6.0 Marshmallow, ale próżno na niej szukać Zenpada 8 (Z380C).

Nasz Czytelnik przed zakupem tabletu zadzwonił nawet tydzień temu do producenta, aby dowiedzieć się, czy dla tego modelu przewidziany jest update, lecz nie uzyskał twierdzącej odpowiedzi na swoje pytanie. Tym bardziej jest niemałym zaskoczeniem, że Zenpad 8 (Z380C) otrzymał właśnie aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow.

Według informacji, przekazanych nam przez czytelnika, nowa wersja systemu wprowadza na pierwszy rzut oka wizualnie raczej kosmetyczne [zmiany] w nakładce ZenUI. Nie zabrakło natomiast m.in. nadawania i odbierania uprawnień aplikacjom.

Dzięki Majki!

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona