Ważne

Acer znów rozszerza portfolio hybryd: poznajcie Switch V 10 i Switch One 10

Muszę się Wam przyznać, że gdyby ktoś poprosiłby mnie o wymienienie jakie hybrydy Acera dostępne są na rynku, miałabym z tym dość spory problem. Wszystko przez to, że jest ich naprawdę dużo i w pewnym momencie po prostu się pogubiłam. A dziś portfolio producenta powiększyło się o kolejne dwa urządzenia 2 w 1 – Switch V 10 i Switch One 10.

Oba modele mają się wyróżniać przede wszystkim niską ceną (199 – 249 dolarów) oraz możliwością odłączenia wyświetlacza od klawiatury i zamontowania go zarówno ekranem do użytkownika, jak i odwrotnie, dzięki czemu będzie można niejako położyć go na klawiaturze pleckami. Nie jest to nowe rozwiązanie, ale zdecydowanie coraz bardziej popularne i chętnie wybierane przez końcowych użytkowników.

Switch V 10 będzie oferował czytnik linii papilarnych i będzie dostępny w kilku wersjach kolorystycznych (czarnej, białej, morskiej, granatowej i łososiowej), a ponadto będzie wyposażony w port USB typu C. W przypadku drugiego modelu takich dodatków nie uświadczymy.

W obu produktach będziemy mieli do czynienia z ekranami IPS o przekątnej 10,1″ i czterordzeniowymi procesorami Intel Atom. Bateria Switch V10 ma wystarczać na dziewięć godzin pracy, natomiast drugiego modelu – do ośmiu godzin. Niestety, wszelkie szczegóły na temat parametrów technicznych obu modeli nie zostały ujawnione – powinniśmy je jednak poznać już za kilka dni, kiedy to ruszą tajwańskie targi Computex 2016.

Acer Switch V10 będzie kosztował 249 dolarów, a jego sprzedaż rozpocznie się w trzecim kwartale roku. Wcześniej, bo już w lipcu, na rynek trafi Acer Switch One 10, którego będzie można kupić za 199 dolarów.

Acer Switch V10:

Acer Switch One 10:

źródło: theverge, blogwindows,

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona