Ważne

LG nie skończył jeszcze z wygiętymi smartfonami – G Flex 3 mamy poznać na IFA 2016

Jeśli myśleliście, że LG skończyło już ze swoim pomysłem wygiętego smartfona (bo i takie informacje wcześniej się pojawiały), najwyraźniej byliście w błędzie. Wiele bowiem wskazuje na to, że już na początku września poznamy trzecią generację takiego urządzenia, czyli LG G Flex 3.

Według najnowszych spekulacji LG G Flex 3 ma zadebiutować na targach IFA 2016. Jeśli się nie mylę, są to pierwsze plotki dotyczące tego wydarzenia – wcześniej mamy przecież tajwański Computex (start w poniedziałek). A co konkretnie wiadomo na temat nadchodzącego sprzętu koreańskiego koncernu?

LG G Flex 3 ma być typowym przedstawicielem wyższej półki, zdecydowanie urządzeniem klasy premium. Najnowsze plotki wskazują na obecność wyświetlacza o przekątnej 5,5″ i rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli oraz czterordzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon 820 z Adreno 530 z 4GB pamięci operacyjnej RAM. Zdjęcia przyjdzie nam robić aparatem głównym 16 Mpix oraz kamerką przednią – 8 Mpix, a zapiszemy je albo w pamięci wewnętrznej (32/64GB), albo na karcie pamięci.

Co ciekawe, mówi się, że G Flex 3 ma, podobnie jak LG G5, oferować pewne możliwości modułowości, choć to, według mnie, należy traktować z dość dużą rezerwą.

Czy powyższe spekulacje okażą się w choć kilku procentach prawdziwe? Cóż, na ich potwierdzenie musimy poczekać – jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – do początku września.

Tymczasem warto przypomnieć, że LG G Flex 2 bardzo szybko po swojej polskiej premierze staniał. Teraz można go nabyć za ok. 1199 złotych, co wydaje się bardzo dobrą ceną, jak za parametry, które oferuje.

źródło: phoneradar

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona