Ważne
Wiko VIEW

LG rejestruje znak towarowy “LG X5” – czyżby szykował się kolejny wariant LG G5?

Na podstawie przecieków możemy w pewnym stopniu “przewidzieć” plany produktowe poszczególnych producentów. Ci jednak mimo wszystko potrafią nas zaskoczyć, jak na przykład ostatnio zrobiło to Sony z Xperią E5. Podobną niespodziankę zdaje się szykować również LG.

Koreańczycy złożyli wniosek o zastrzeżenie znaku towarowego LG X5 (aktualnie ma on status “Oczekujący”). Co prawda w zgłoszeniu nie podano żadnych informacji o jego “przeznaczeniu”, aczkolwiek w sieci od razu pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, jakie urządzenie zostanie opatrzone ww. nazwą.

LG X5

Analizując ostatnie nowości produktowe LG można dojść do wniosku, że Koreańczycy szykują smartfon, który “połączy” w sobie zarówno cechy flagowego G5, jak i filozofię serii X. Co prawda na rynku pojawiło się już takie urządzenie (jest nim LG X cam), lecz producent może mieć zamiar ugryźć temat na jeszcze inny sposób.

To oczywiście tylko domysły, ponieważ na podstawie samego znaku towarowego (w tym konkretnym przypadku) trudno jednoznacznie określić, czego powinniśmy się spodziewać. “Coś” jednak ewidentnie jest na rzeczy, więc najbliższa przyszłość z pewnością przyniesie nam rozwiązanie tej zagadki.

A może Wy macie własną teorię na ten temat? Dajcie koniecznie znać w komentarzach!

Źródło: KIPRIS przez GSMArena

Komentarze

 • Agnus

  LG nie zapomina również o użytkownikach starszych i tanich smartfonów LG Spirit LTE dostał aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow ,a aktualizacja dla wersji 3G jest w drodze

  • XYZ

   Leon LTE również ma wpis o Marshmallow. :) Brakuje jedynie Magny, Leona bez LTE.

 • Krzysztofsf

  LG G6 to jest obecnie telewizor. Tak wiec moze bedzie prezjscie w oznaczenia X zamiast G a LG X5 moze byc modelem laczacym serie, z lekimi zmianami wobec LG G5.

 • XYZ

  Widzę tutaj coś sprzecznego w internecie, a mianowicie w X-Kom Magna jest oznaczona jako H500F, a aktualizację ma dostać H502F. Pogubiłem się w tym. :P Byłem przekonany, że tylko jeden model Magny jest.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona