Ważne

Promocja: iPad Air 2 16 GB LTE złoty + starter T-Mobile 6GB za 2099 złotych

x-kom po raz kolejny przygotował ciekawą ofertę – tym razem na Gorący strzał wybrano złotego iPada Air 2 16 GB LTE. Abyście od razu mogli korzystać z sieci, sklep „dorzuca” w gratisie starter T-Mobile z pakietem 6 GB transferu do wykorzystania.

Choć iPad Air 2 nie należy do „najświeższych” pozycji (zadebiutował bowiem w październiku 2014 roku), to wciąż jest to „najnowszy” tablet z tej serii. Ostatnio nawet, z powodu debiutu 9,7-calowego iPada Pro, doczekał się znacznej obniżki cen (z 499 na 399 dolarów). Niestety w Polsce pozostają one na względnie tym samym poziomie, co oznacza, ze jedyną okazją do zaoszczędzenia paru groszy są wszelkiego rodzaju promocje. Taką właśnie przygotował x-kom.

Jak zdążyliście już przeczytać, w ramach Gorącego strzału oferuje on złotego, 16 GB iPada Air 2 LTE, a w gratisie „dorzuca” do niego starter z T-Mobile z pakietem 6 GB internetu. Oferta oczywiście jest ograniczona, zarówno ilościowo, jak i czasowo. Promocja kończy się 21 maja o godzinie 9:59:59, a w puli dostępnych jest 14 egzemplarzy (jeden już sprzedano). Pamiętajcie, że jedna osoba może kupić tylko jedną sztukę tabletu.

iPad Air 2

Źródło: x-kom

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona